reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Nie wiem dziewczyny ale jakos tak dalej nie wierze ze jestem w ciazy 🙈🙉 patrze na zdjecie usg, na testy ciazowe i dalej nie jestem w stanie w to uwierzyc 😆 jednoczesnie mam delikatne obawy czy dam rade itp. Przez tego wirusa sie duzo pokomplikowalo bo chcialam z moim wziac cywilny w sierpniu w polsce a tu wirus, kwarantanna...boje sie ze nie zdazymy go zrobic a zalezy mi na tym przed urodzeniem dziecka bo pozniej do polski przez dlugi czas raczej nie pojade a to sie wiaze tez z wyrobieniem nowego dowodu...po ktory musialabym jechac ponownie do polski bo im to jakos miesiac zajmuje...z drugiej strony z brzuszkiem jezdzic 7godzin w aucie to tez tak nie za wygodnie i strach...tu niby cywilny tez moge zrobic ale znowu moja rodzina cala w polsce jest i co teraz..jak to rozeiazac...myslicie ze do sierpnia/wrzesnia dalej bedzie taka sytuacja?
Myślę, że już się pomalu wszystko unormuje do sierpnia. A jeśli nie, to może cywilny już z po porodzie by wchodził w grę? :)
 
reklama
U mnie dzisiaj 5+3 i tez nie mialam usg ;) w ogóle nie umowilam jeszcze wizyty, ale to czekam az mąż bedzie miał grafik na maj.

Co do prywatnego forum, to uwazam, ze jest jeszcze za wcześnie. Z doświadczenia wiem, ze jak sie zrobi prywatne, to tutaj juz nikt.nie bedzie zaglądał, a wg mnie nie wszystkie grudniowe mamy juz wiedza, ze sa w ciąży, bo po prostu jest jeszcze wcześnie. Poza tym za kilka tygodni wyklaruje sie, kto sie udziela regularnie i wtedy wątek zamknięty można robic z ta zgrana grupa tylko. Dodawanie kazdego, kto.bedzie chcial, to tez bez sensu, bo bedzie tak samo jak teraz.
Racja ;)
 
To możemy sobie 5 przybić. Ja też jeszcze nie mam wizyty serduszkowej. Wizytę mam na 4 maja i mam nadzieję że wszystko jest w porządku
Nastepna mam 7 maja ;) mam nadzieje ze bedzie zarodek i serduszko bo jeszcze nie mialam wizyty serduszkowej.. boje sie ze sie nie rozwija ciaza. Ciagle mam czarne scenariusze nad glowa..
 
Pewnie, ze się rozwija ;) i będzie sreducho!


skoro ta metoda jest tak trafna to dlaczego ginekolodzy jej nie stosują? ;)

moim zdaniem tez spoko jako zabawa ale nie przywiązywalabym do tego większej wagi;)
No wlasnie myślałam też o tym. Dlaczego ginekolodzy nie stosują żeby mieć pewność.. A może i stosują? Tylko wcześnie kobiecie nie mówią nic na temat płci żeby później nie było pretensji? A przecież Pan powiedział... [emoji23]
 
@Dolvit @Inka91

No ja wg pierwszego usg też dziś 5+5, na usg zdecydowałam się wcześniej tylko dla tego, żeby zobaczyć jak sytuacja z torbielami A teraz wizyta 06.05 I jeśli wszystko będzie dobrze to będzie 6+5
Dzwoniłam właśnie do przychodni swojej i w,ogóle telefon wyłączony :D to do wioski kawałek dalej i gin przyjmuje we wtorki, wiec pójdę pewnie za tydzień na pierwsza wizyte. To będzie 6+2. Chcialabym prowadzić ciążę i na fundusz i prywatnie u lekarza, który prowadził mnie ostatnio.
 
reklama
Do góry