reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

O rany. A ja odwrotność ciąży z Alicja. Oby nie szykował się chłopak
emoji23.png
O rany. A ja odwrotność ciąży z Alicja. Oby nie szykował się chłopak
emoji23.png
A można zapytać czemu nie chciałabyś chłopaka?Ja mam synka i na początku zupełnie nie wiedziałam jak go przebierać,jakie zabawy wymyślać itd.😉byłam przerażona ale zmieniłam zdanie gdy siostra kilka mies pozniej urodziła dziewczynkę i czasem gdy musi coś załatwić zostawi mi ją to za pierwszym razem nie wiedziałam jak zabrać się za zmianę pampersa🤔i ogolnie wsrod znajomych którzy mają dziewczynki mówią że są bardziej delikatne i problemowe z . z
 
reklama
Też mam dziś 5+6 a USG 1 maja :)
Będziesz widziała wcześniej ❤ ja muszę jeszcze trochę poczekać :) miałam mieć wizytę wczoraj ale przełożyłam. Chyba byłoby gorszym stresem dla mnie jakbym zobaczyła sam pęcherzyk i musiała przyjść na kontrole po 2 tyg .. Moja pierwsza ciąża okazała sie pustym pecherzykiem, więc mam nadzieję że 6+4 o ile się wszystko dobrze rozwija to zobaczę maluszka z serduszkiem bijącym :)
 
Ja mam wizytę dopiero 21 maja .... Więc jeszcze dużo czasu zanim mam nadzieję usłyszę serce. Nie wiem czy tyle wytrzymam. Wtedy będę mieć 8+4 😁
 
Lepiej poczekać zawsze te parę dni niż się później stresować, że pusty pęcherzyk i co z niego będzie ;)

Zleci szybko, ja czekałam od 3 tygodni na tę pierwszą wizytę i już jutro będzie ;)
Jasne dlatego przełożyłam wizyte z wczoraj na 5 maja :) nie zniosła bym stresu...a tak żyje z nadzieją, że mój maluszek się rozwija prawidłowo ❤
 
Będziesz widziała wcześniej ❤ ja muszę jeszcze trochę poczekać :) miałam mieć wizytę wczoraj ale przełożyłam. Chyba byłoby gorszym stresem dla mnie jakbym zobaczyła sam pęcherzyk i musiała przyjść na kontrole po 2 tyg .. Moja pierwsza ciąża okazała sie pustym pecherzykiem, więc mam nadzieję że 6+4 o ile się wszystko dobrze rozwija to zobaczę maluszka z serduszkiem bijącym :)
Mam nadzieję, że zobaczę, chociaż miałam owu dopiero w 18dc, więc ciaza może być trochę młodsza niż wg OM :/
 
Nie wiem dziewczyny ale jakos tak dalej nie wierze ze jestem w ciazy 🙈🙉 patrze na zdjecie usg, na testy ciazowe i dalej nie jestem w stanie w to uwierzyc 😆 jednoczesnie mam delikatne obawy czy dam rade itp. Przez tego wirusa sie duzo pokomplikowalo bo chcialam z moim wziac cywilny w sierpniu w polsce a tu wirus, kwarantanna...boje sie ze nie zdazymy go zrobic a zalezy mi na tym przed urodzeniem dziecka bo pozniej do polski przez dlugi czas raczej nie pojade a to sie wiaze tez z wyrobieniem nowego dowodu...po ktory musialabym jechac ponownie do polski bo im to jakos miesiac zajmuje...z drugiej strony z brzuszkiem jezdzic 7godzin w aucie to tez tak nie za wygodnie i strach...tu niby cywilny tez moge zrobic ale znowu moja rodzina cala w polsce jest i co teraz..jak to rozeiazac...myslicie ze do sierpnia/wrzesnia dalej bedzie taka sytuacja?
 
Co to
za apka? Ja zainstalowałam ciąża +

Też już widzę :) czy któraś z Was jeszcze nie ma zrobionego USG? ? Czy zostałam sama? :D dziś mam 5+6... A usg we wtorek 5 maja...
U mnie dzisiaj 5+3 i tez nie mialam usg ;) w ogóle nie umowilam jeszcze wizyty, ale to czekam az mąż bedzie miał grafik na maj.

Co do prywatnego forum, to uwazam, ze jest jeszcze za wcześnie. Z doświadczenia wiem, ze jak sie zrobi prywatne, to tutaj juz nikt.nie bedzie zaglądał, a wg mnie nie wszystkie grudniowe mamy juz wiedza, ze sa w ciąży, bo po prostu jest jeszcze wcześnie. Poza tym za kilka tygodni wyklaruje sie, kto sie udziela regularnie i wtedy wątek zamknięty można robic z ta zgrana grupa tylko. Dodawanie kazdego, kto.bedzie chcial, to tez bez sensu, bo bedzie tak samo jak teraz.
 
reklama
@Dolvit @Inka91

No ja wg pierwszego usg też dziś 5+5, na usg zdecydowałam się wcześniej tylko dla tego, żeby zobaczyć jak sytuacja z torbielami A teraz wizyta 06.05 I jeśli wszystko będzie dobrze to będzie 6+5
U mnie dzisiaj 5+3 i tez nie mialam usg ;) w ogóle nie umowilam jeszcze wizyty, ale to czekam az mąż bedzie miał grafik na maj.

Co do prywatnego forum, to uwazam, ze jest jeszcze za wcześnie. Z doświadczenia wiem, ze jak sie zrobi prywatne, to tutaj juz nikt.nie bedzie zaglądał, a wg mnie nie wszystkie grudniowe mamy juz wiedza, ze sa w ciąży, bo po prostu jest jeszcze wcześnie. Poza tym za kilka tygodni wyklaruje sie, kto sie udziela regularnie i wtedy wątek zamknięty można robic z ta zgrana grupa tylko. Dodawanie kazdego, kto.bedzie chcial, to tez bez sensu, bo bedzie tak samo jak teraz.
 
Do góry