reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mi dalej nie zaakceptowano postu na ta grupe ramzi...tyle tych adminek tam i co nikt na grupe nie wchodzi...? Ostatnie posty sa z przedwczoraj 😑🙄
Prxejzalam ta grupę wczoraj. I jak dla mnie to tylko taka zabawa. W większości piszą, że chłopak. A nagle dziewczyna odpisuje, że lekarz powiedział, na 90 % dziewczynka. Nie ma co sobie chyba głowy zawrac [emoji16]
 
reklama
Prxejzalam ta grupę wczoraj. I jak dla mnie to tylko taka zabawa. W większości piszą, że chłopak. A nagle dziewczyna odpisuje, że lekarz powiedział, na 90 % dziewczynka. Nie ma co sobie chyba głowy zawrac [emoji16]
To nie jest zabawa. Poczytaj o tym troszke. Metoda ta daje 90% gwarancji z tym ze obraz usg nie moze byc kręcony za bardzo no i trzeba sie znac. Fakt mozna sie pomylic normalna sprawa ale bardzo wiele jest trafnych. Na internecie pelno o tym pisze, w j.Angielskim jest masa informacji. Dlatego wrzyca sie zdj najpierw 6/7 tydzien a pozniej dla potwierdzenia 11/12 gdzie widac wyrostek aby potwierdzic 1 wersje..
 
Prxejzalam ta grupę wczoraj. I jak dla mnie to tylko taka zabawa. W większości piszą, że chłopak. A nagle dziewczyna odpisuje, że lekarz powiedział, na 90 % dziewczynka. Nie ma co sobie chyba głowy zawrac [emoji16]

Ja właśnie też to zauważyłam wczoraj, że dużo dziewczyn pisze że na usg okazało się co innego. I liczę na to, że w moim przypadku się pomyliły bo chciałabym córcię 🙈
 
Nastepna mam 7 maja ;) mam nadzieje ze bedzie zarodek i serduszko bo jeszcze nie mialam wizyty serduszkowej.. boje sie ze sie nie rozwija ciaza. Ciagle mam czarne scenariusze nad glowa..
Ja mam duży brzuch na wieczór to odrazu jakoś tak się pewniej czuje, że wszystko jednak wporzadku. Wizyta 18 maja ale pójdę chyba tydzień wcześniej..
 
Jasne dlatego przełożyłam wizyte z wczoraj na 5 maja :) nie zniosła bym stresu...a tak żyje z nadzieją, że mój maluszek się rozwija prawidłowo ❤
Pewnie, ze się rozwija ;) i będzie sreducho!

To nie jest zabawa. Poczytaj o tym troszke. Metoda ta daje 90% gwarancji z tym ze obraz usg nie moze byc kręcony za bardzo no i trzeba sie znac. Fakt mozna sie pomylic normalna sprawa ale bardzo wiele jest trafnych. Na internecie pelno o tym pisze, w j.Angielskim jest masa informacji. Dlatego wrzyca sie zdj najpierw 6/7 tydzien a pozniej dla potwierdzenia 11/12 gdzie widac wyrostek aby potwierdzic 1 wersje..
skoro ta metoda jest tak trafna to dlaczego ginekolodzy jej nie stosują? ;)

moim zdaniem tez spoko jako zabawa ale nie przywiązywalabym do tego większej wagi;)
 
A można zapytać czemu nie chciałabyś chłopaka?Ja mam synka i na początku zupełnie nie wiedziałam jak go przebierać,jakie zabawy wymyślać itd.😉byłam przerażona ale zmieniłam zdanie gdy siostra kilka mies pozniej urodziła dziewczynkę i czasem gdy musi coś załatwić zostawi mi ją to za pierwszym razem nie wiedziałam jak zabrać się za zmianę pampersa🤔i ogolnie wsrod znajomych którzy mają dziewczynki mówią że są bardziej delikatne i problemowe z . z
Nie to, że bym nie chciała bo w pierwszej ciąży liczyłam na synka. Po prostu jakoś tak już się przyzwyczaiłam i chyba łatwiej by mi było podejść do dwóch dziewczynek niż do parki. Mała bardzo obkupuje w ciuszki i miało by jedno po drugim, nie musiałabym pokoju przemalowywać i takie tam pierdoly :D chyba każda z nas ma jakieś preferencje co do płci a co się urodzi nie ma znaczenia. I tak będziemy kochac najmocniej na świecie :)
 
reklama
Do góry