reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Co to
za apka? Ja zainstalowałam ciąża +

Też już widzę :) czy któraś z Was jeszcze nie ma zrobionego USG? ? Czy zostałam sama? :D dziś mam 5+6... A usg we wtorek 5 maja...
Ja mam jutro pierwsze w 7+0 ;)


Przejrzałam pobieżnie Wasze posty bo nie nadrobię :D Za prywatną grupą byłabym jak najbardziej ;)



Zjadłam dzisiaj na śniadanie truskawki. Wczoraj tak mi się marzył arbuz, że mąż po pracy poszedł szukać i przyniósł arbuza i truskawy. Bohater <3
 
[GROUP=] [/GROUP]
Ja mam jutro pierwsze w 7+0 ;)


Przejrzałam pobieżnie Wasze posty bo nie nadrobię :D Za prywatną grupą byłabym jak najbardziej ;)



Zjadłam dzisiaj na śniadanie truskawki. Wczoraj tak mi się marzył arbuz, że mąż po pracy poszedł szukać i przyniósł arbuza i truskawy. Bohater <3
Pychota ja arbuza jadlam wczoraj :)))) ja tez przed wizyta pierwsza w poniedzialek bedzie to 7+0:)
 
Ja mam jutro pierwsze w 7+0 ;)


Przejrzałam pobieżnie Wasze posty bo nie nadrobię :D Za prywatną grupą byłabym jak najbardziej ;)



Zjadłam dzisiaj na śniadanie truskawki. Wczoraj tak mi się marzył arbuz, że mąż po pracy poszedł szukać i przyniósł arbuza i truskawy. Bohater <3
To już powinno być wszystko ładnie widać.. :) moja wizyta wypadnie na 6+4 o ile dobrze patrze, więc jeśli będzie wszystko dobrze to też powinnam widzieć serduszko!:)
 
Mam pytanie do wszystkich :) nie myślicie może nad zmianą forum na prywatne? To dalej będzie, ale przeszlybysmy na takie gdzie będziemy mogły swobodnie pisać i nikt spoza naszej grupy nie będzie czytał i obserwował? Będziemy na bieżąco dodawać nowe chetne osoby. Chyba, że to za wcześnie? :)
Poczekajmy z tym jeszcze trochę bo sporo nowych grudniowych mam nadal się pojawia
 
reklama
To już powinno być wszystko ładnie widać.. :) moja wizyta wypadnie na 6+4 o ile dobrze patrze, więc jeśli będzie wszystko dobrze to też powinnam widzieć serduszko!:)
Lepiej poczekać zawsze te parę dni niż się później stresować, że pusty pęcherzyk i co z niego będzie ;)

Zleci szybko, ja czekałam od 3 tygodni na tę pierwszą wizytę i już jutro będzie ;)
 
Do góry