reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
O witam w klubie tez waze 46 😁 przy 159. Male jest piekne 😂😅 tez masz problem z kupnem butów w twoim rozmiarze moze? Bo ja mam 35/36 i szczerze mowiac czesto jest to wyzwaniem
Ooo to nie jestem sama,miło ze mniw ktos rozumie;) a buciki 35 małe a 36 duuuze,)czasem zdarza się coś kupić na dziale dziecięcym☺😚😚pozdrawiam
 
Czasem tak, zależy ile trwa pierwsza. Dzisiaj przeszła sama siebie.. Usnela dopiero o 15 a ja ledwo żyję. Nie wiem czy czasem nie przechodzi tego buntu dwulatka. Bo zawsze jest diabeł, ale ostatnio masakra. Dzisiaj rano już siedziałam i płakałam..
Może dziś miała wyjatkowo gorszy dzień i jutro będzie już ciut lepiej 🙂 chociaż wiem, że Ala ostatnimi czasy czesto daje ci popalic.. mi za to czasem w tej ciazy tak bardzo brakuje snu.. Olek w nocy nadal się budzi (wyrzynają mu się trójki i ostatnio potrafił się budzic w nocy 5-6 razy!!!), w dzień czasem śpi godzinę i troche więc zanim coś zjem i się położę to nie zdążę zasnąć a on wstaje 😔
 
Dziewczyny, mam pytanko 😉
Każda z nas powoli zbliża się do USG I trymestru i jednocześnie pierwszych możliwych badań prenatalnych. Jestem ciekawa co myślicie o Teście PAPP-A?
Po tym co dotychczas przeczytałam o tym badaniu, jestem coraz bardziej przekonana, że nie widzę sensu żeby je robić. Oczywiście mówię, że tylko dla mnie to nie ma większego sensu, a nie ogólnie 😀 ale jestem bardzo ciekawa Waszych opinii 😉
W skrócie, dla mnie to wygląda trochę jak badanie statystyczne i jeśli dobrze rozumiem to zrobienie go nie sprawi, że będę mogła w jakikolwiek sposób zapobiec ciężkim wadom, a tylko będzie to dla mnie informacja, że jeśli wyjdzie źle to dziecko może być chore.
Jestem ciekawa czy już orientowalyscie się w tym temacie i macie jakieś przemyślenia?
A może Dziewczyny które robiły takie badanie w poprzednich ciążach mogą coś powiedzieć?
Ja dostałam skierowanie więc będę je robić. W poprzedniej ciąży też robiłam. Nie wiem tylko jak zareaguje jeśli wynik będzie zły bo niestety podobno często się zdarza, że wszystko jest ok a wynik mówi co innego.
 
Hej, mam do was pytanko czy lekarz wam zlecił badanie progesteronu ? Obecnie jestem 5t2d, od tygodnia badam progesteron i z 27ng/ml spadł mi na 21ng/ml, dodam ze miałam problem z prolaktyną przed ciążą. Beta HCG rośnie prawidłowo. Jutro dopiero wizyta. A jak u was z progesteronem ?
Nie zlecił mi. Ale zastanawiam się czy sama sobie nie zrobię jak będę robić resztę badań.
 
Hej, mam do was pytanko czy lekarz wam zlecił badanie progesteronu ? Obecnie jestem 5t2d, od tygodnia badam progesteron i z 27ng/ml spadł mi na 21ng/ml, dodam ze miałam problem z prolaktyną przed ciążą. Beta HCG rośnie prawidłowo. Jutro dopiero wizyta. A jak u was z progesteronem ?
U mnie progesteron z 30 po tygodniu spadl na 25 a po kolejnym tygodniu na 17 i biore duphaston 3x dziennie juz 2 tydzien i jest wszystko w porzadku 😊😄
 
reklama
Co do rozmiaru stopy, to ja mam 34 :D buty na 35 czasami sa dobre, ale o szpilkach bez paska trzymajacego stopę moge zapomniec :D a i wzrost 150cm :D
 
Do góry