reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi czy Wy też macie taki problem ze zrobieniem badania moczu. Chodzi o to, że ja w nocy wstaje na siku, czasem nawet dwa razy. I tak sie zastanawiam czy jak wstane o 4 to mogę zrobić je do tego pojemniczka i będzie stało do 8 aż je zawioze do laboratorium czy jak bo znowu jak zrobię o 4 a zbiorę o 7 to to juz nie będzie pierwszy poranny mocz 🤔 ale dylematy...
Ja tak robiłam zawsze, siku jeszcze w nocy a rano zanosiłam :) bo zazwyczaj rano biegłam do ubikacji i zapomniałam sikać w pojemniczek [emoji16]
 
Hej zaczęłam mierzyć od wczoraj ciśnienie tak jak mi Pani doktor kazała i cały czas mam wysokie... Wiem że to grozi obumarciem płodu na tak wczesnym etapie... Jeśli nic się nie zmieni będę dzwoniła i prosiła o leki
 
Dzień dobry :) ale mamy dzisiaj piękny dzień! Aż chce się pójść na jakiś spacer. Wczoraj sobie postanowiłam, że codziennie, albo chociaż co drugi dzień będę chodzić z mężem na godzinny spacer- po pierwsze, żeby nie zwariować w domu na kanapie, po drugie, żeby mieć lepszą kondycję, bo z tym ciężko, a po trzecie, żeby za bardzo się nie roztyc. Zawsze byłam na granicy nadwagi, a teraz niestety +10 na plusie, więc wolałabym, żeby mi nie przybyło kolejnych 20, albo i 30 kg ! Zazdroszczę chudzinkom :)
 
Mam pytanie do wszystkich :) nie myślicie może nad zmianą forum na prywatne? To dalej będzie, ale przeszlybysmy na takie gdzie będziemy mogły swobodnie pisać i nikt spoza naszej grupy nie będzie czytał i obserwował? Będziemy na bieżąco dodawać nowe chetne osoby. Chyba, że to za wcześnie? :)
 
Mam pytanie do wszystkich :) nie myślicie może nad zmianą forum na prywatne? To dalej będzie, ale przeszlybysmy na takie gdzie będziemy mogły swobodnie pisać i nikt spoza naszej grupy nie będzie czytał i obserwował? Będziemy na bieżąco dodawać nowe chetne osoby. Chyba, że to za wcześnie? :)
Wedlug mnie super 😁
 
Korzystacie z tej aplikacji? Jeśli nie, to polecam :) codziennie dzidziuś przysyła inna wiadomość <3
Screenshot_20200429-080542.png


Edit. HiMoomy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry