reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja upieklam kapusniaczki bo mialam ochote 2 dni temu.. ale jak tylko przestygly to chcialam za okno wyrzucic 😂 dzisiaj sprobuje zjesc kupne pierogi. Wspolczuje mojemu bo zawsze mu gotowalam obiady do pracy a teraz nie daje rady :( a ktory masz teraz tydzien? 😊

No mi ostatnio ciężko było kotlety z piersi pokroić, wszystko w gardle stało... Nawet jak o tym pisze to 🤢
Dzisiaj mam 7+3 dokładnie, a Ty? 😊
 
Ja dzis dopiero 6+2.. jak przeczytalam ze to sie moze nasilic w 9 tygodniu i trwac do 14 albo i dluzej to plakac mi sie chce. Ide dzis po imbir 😂

Ja z synkiem to miałam delikatne mdłości nawet nie pamiętam w którym tygodniu. Ale trwało to może z parę dni... A teraz jest napewno gorzej, chociaż nie mogę powiedzieć że tragicznie bo narazie nie wymiotuję 🙈
Ale właśnie znam dużo osób, którym zaczęło się dopiero od 9 do 12/13tc...
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo, tzn czytam regularnie ale sie nie udzielam.
Przykro mi, ze kilka z was stracilo ciaze, oby jak najszybciej wam sie udalo.

Ja musialam dzisiaj isc na wizyte, bo dostalam zapalenia pecherza, mam antybiotyk. No i sprawdzilysmy czy ciaza jest zywa, slyszalam serduszko :) wedlug usg jest to 6t4d i termin mam na 18.12, a z om termin na 11.12 takze tydzien roznicy. Chociaz marzy mi sie 14.12 :)
Pozdrawiam was
 
Ja z synkiem to miałam delikatne mdłości nawet nie pamiętam w którym tygodniu. Ale trwało to może z parę dni... A teraz jest napewno gorzej, chociaż nie mogę powiedzieć że tragicznie bo narazie nie wymiotuję 🙈
Ale właśnie znam dużo osób, którym zaczęło się dopiero od 9 do 12/13tc...
Jeszcze tydzien temu narzekalam i martwilam sie brakiem objawow 😅
 
reklama
Do góry