reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A ja dziewczyny zaczęłam za dużo czytać według crl i według tygodnia ciąży powinno być już serduszko którego nie ma... I teraz zastanawiam się czy czekać do 12 mają czy zapisać się wcześniej gdzieś prywatnie. Dlatego Pani Doktor nie dała karty ciąży i nie dała l4...
Ktory masz tydzien? Serduszko ma prawo pokazac sie do 8 tygodnia podobno😊
 
reklama
Mam podobnie.. Mam ochotę na coś, ale jak już to widzę to ochota mi przechodzi albo mam ochotę, zjem a później mi nie dobrze 🙈
Ja upieklam kapusniaczki bo mialam ochote 2 dni temu.. ale jak tylko przestygly to chcialam za okno wyrzucic 😂 dzisiaj sprobuje zjesc kupne pierogi. Wspolczuje mojemu bo zawsze mu gotowalam obiady do pracy a teraz nie daje rady :( a ktory masz teraz tydzien? 😊
 
reklama
Do góry