reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny mam lzy w oczach ze szczescia. Lekarz CUDOWNY. Pochwalil ze biore duphaston i dalej mam przepisany. I okazalo sie ze jest delikatna infekcja...ta ktorej tamten lekarz nie widzial i dostalam krem 😊 no nie jestem w stanie opisac swojego szczescia. Termin USG pokrywa sie z OM czyli wychodzi na 14.12.2020...moje urodziny 🙊😅 serduszko oczywiscie pieknie bije a dzidzia rozwija sie dobrze 🥰
Super, że w końcu trafiłaś na fajnego lekarza i jesteś spokojna, że zajmuje się Tobą tak jak trzeba. Widzę, że i fotkę dostałaś 😁 cieszę się razem z Tobą 🙂
 
reklama
Hmmm mi nic nie zaleci...nie wiem właśnie cy mam sb kupić jakieś witaminy czy nie...muszę zapytać lekarz bo sama nie bd decydować,bo jak witaminy ro chyba nie kwas foliowy?
Spójrz na składy witamin. Jak w składzie jest kwas foliowy 400 jednostek to nie trzeba dodatkowo go brac.
 
Ja nie moge patrzec na jedzenie ale jestem glodna.. juz nie wiem co jesc.. w jednej chwili mam ochote na jajecznice a jak ja widze to juz nie. I tak mam ze wszystkim. Niedobrze mi i boli mnie zoladek. Ostatnio mnie tez przytkalo i jadlam wszystko takie byle by sie zalatwic..

Mam podobnie.. Mam ochotę na coś, ale jak już to widzę to ochota mi przechodzi albo mam ochotę, zjem a później mi nie dobrze 🙈
 
Jej.Ja tylko kwas fo połowy i acard
GENIEGOLOG Ci zaliczka?
Nie.. znaczy ona mowila mi zeby juz przed staraniami zazywac kwas foliowy. Ja trenowalam na silowni i po prostu tak sie nauczylam.. robie co jkis czas przerwy ale teraz bede brac stale. Pani ginekolog mowila ze jak biore to zeby brac bo nie zaszkodzi ;)
 
A ja dziewczyny zaczęłam za dużo czytać według crl i według tygodnia ciąży powinno być już serduszko którego nie ma... I teraz zastanawiam się czy czekać do 12 mają czy zapisać się wcześniej gdzieś prywatnie. Dlatego Pani Doktor nie dała karty ciąży i nie dała l4...
 
A co to grupa ramzi ?
Dziewczyny na podstawie polozenia zarodka i lozyska umia rozpoznac jaka plec w 6/7 tygodniu a pozniej w 12 tygodniu po wyrostku. Metoda ta sprawdza sie w 90% 😁
 
reklama
Dziewczyny na podstawie polozenia zarodka i lozyska umia rozpoznac jaka plec w 6/7 tygodniu a pozniej w 12 tygodniu po wyrostku. Metoda ta sprawdza sie w 90% 😁
Nie wiedziałam że coś takiego jest 😁 a ty jak czujesz ?
 
Do góry