reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale oni tu nie diagnozują, dzisiaj jestem bez badań leżę i czekam na jutro na badanie krwi... O torbieli nic nie mówią. W ogóle nic mi nie mówią, czekają.

Ja bym na Twoim miejscu poczekała.
Jeśli nie masz alternatywy jechać gdzie indziej .
Ta torbiel spora i lepiej żebyś tam była pod fachowa opieka choć domyślam się , że dłuży Ci się koszmarnie .
Odwiedzin nie ma ?
 
reklama
A ja właśnie wróciłam z badań i w końcu zjadłam [emoji4][emoji16]
A no i pojechałam tam, a tam taka kolejka że ja pierdziuuu...
I nagle wychodzi Pani i mówi, zapraszamy ciężarne w pierwszej kolejności, patrzę na ta kolejkę i mówię kit, nie mam jeszcze karty ale idę [emoji85]
Ale jak później pytaly który tydzień to nic nie powiedziały i miałam słabsza temperaturę bo mierzą na wejściu, i się rozesmialam że ba jak bez śniadania to i osłabiona, mówię że nigdy nie wychodzę bez śniadania i oo.
I jeszcze mówiły że z przywileju ciąży trzeba korzystać, i się nie wstydzić, że mohery będą gadać [emoji16][emoji85]
Potem poleciły jeszcze żeby na glukozę jak będzie następnym razem pewnie to żeby kupić sobie smakowa w aptece itp itd tak ze udało mi się dziś [emoji16]
A ja pojechałam na badania a tam laboratorium zamknięte. Nic nie załatwiłam.
 
Ale tak na przyszłość. W sumie to każda jest słodka i nie dobra może pomarańczowa będzie ciut smaczniejsza. ;)
Ja pilam z zatkanym nosem. Wtedy nie czułam smaku wcale 🙂 ale miałam ten "luksus", że nie siedziałam wtedy w poczekalni tylko leżałam wygodnie w szpitalnym łóżku bo akurat wylądowałam w szpitalu przez skracająca się szyjkę macicy :/
 
reklama
Do góry