reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Myślę o wypisaniu się na żądanie. Nic dzisiaj nie będą mi robić, jutro zbadają betę. Ja tu w szpitalu mam dosyć, bo ani swobodnie do łazienki pójść nie można ani nic. W domu to w domu...


Cześć .
Może lepiej zostań żeby dobrze Cię zdiagnozowano.
Co mówią o torbieli ?
Jak to jest możliwe że tak szybko urosła?
Może jest tam jakiś konkretny lekarz , który pomoże Wam na przyszłość?
Tak. Szpital to zdecydowanie teraz niefajne miejsce ale może warto teraz żeby za chwilę móc mieć wiarę i nadzieję ?
 
reklama
Dziewczyny mam lzy w oczach ze szczescia. Lekarz CUDOWNY. Pochwalil ze biore duphaston i dalej mam przepisany. I okazalo sie ze jest delikatna infekcja...ta ktorej tamten lekarz nie widzial i dostalam krem 😊 no nie jestem w stanie opisac swojego szczescia. Termin USG pokrywa sie z OM czyli wychodzi na 14.12.2020...moje urodziny 🙊😅 serduszko oczywiscie pieknie bije a dzidzia rozwija sie dobrze 🥰
Gratulacje! Super wiadomość, że w końcu możesz być spokojna i wiesz, że ma się kto Tobą zająć! ;)
 
W ogole nie wiem ale chyba maluch tak ze mne ciagnie wszystko ze przez 2 tygodnie schudlam prawie 2kg. Nie mam wymiotow czuje sie super i jem bardzo duzo a waga spada. Dzis sie dopielam w spodnie ktore jeszcze 2 tyg temu mnie cisnely. Zawsze mialam problem z niedowagą ale kurcze martwi mnie to ze tyle spadło. Prawie sie nie ruszam tylko jem a waga swoje. Tesciowa sie bardzo przyklada zeby mnie utuczyć 😂 bedzie jej przykro jak sie dowie ze waga spada zamiast isc w gore 🤣🤣🤣
 
Cześć .
Może lepiej zostań żeby dobrze Cię zdiagnozowano.
Co mówią o torbieli ?
Jak to jest możliwe że tak szybko urosła?
Może jest tam jakiś konkretny lekarz , który pomoże Wam na przyszłość?
Tak. Szpital to zdecydowanie teraz niefajne miejsce ale może warto teraz żeby za chwilę móc mieć wiarę i nadzieję ?
Ale oni tu nie diagnozują, dzisiaj jestem bez badań leżę i czekam na jutro na badanie krwi... O torbieli nic nie mówią. W ogóle nic mi nie mówią, czekają.
 
Na szczęście tak. Ale i tak budzi się kila razy żeby sprawdzić czy jestem obok. Nie je już mleka w nocy, czasem się napije i idzie spać dalej :) wczoraj się tak cieszyłam bo wstala o 8.20 a dziś znowu 6.. Czekam właśnie na jej pierwszą drzemkę i też idę spać [emoji23]
Ona nadal ma dwie drzemki?
 
Mam pytanie do tych dziewczyn co już były w ciąży - w którym tygodniu powiedziałyście swojemu pracodawcy o ciąży? I co właściwie powiedziałyście? Że jesteście w ciąży i jak długo zamierzacie pracować?
Zastanawiam się kiedy powiedzieć, bo u mnie lada chwila będzie wszystko widać, a nie chcę, żeby przełożony domyślał się, chciałabym go poinformować przed wszelkimi domysłami, chociaż najchętniej to bym w ogóle nie mówiła ze strachu, że przecież zawsze może się coś stać:/
Powiem szczerze, że ja ani w poprzedniej ani w tej ciąży nie mówiłam. Od razu po prostu znikalam na L4.
 
Jestem w połowie 9 tygodnia, strasznie mi już brzuch wywaliło. Na razie spróbuję się ubierać tak, żeby zasłaniać 😅
Na razie jestem na pracy zdalnej dlatego nie martwiłam się tym, ale okazało się, że chyba w przyszłym tygodniu wracamy do biura, więc nic się nie ukryje. Też bym wolała w okolicy badań prenatalnych, ale nie wiem czy tyle dam radę udawać, że ciąży nie ma;p
Ja ostatni dzień w pracy byłam w 8+1. I już tez musiałam kombinować co założyć, żeby nie było widać. Mega mi brzuch wywaliło i wyglądam jak w 4 miesiącu 😱
 
reklama
Dzisiaj skończyłam pełne 8 tygodni. Zaczynamy 9 :)
Mam nadzieje, ze mdłości miną.. Ale nie nastawiam się bo dzisiaj przeczytałam, ze ten tydzien najgorszy w mdłościach może byc 🙀

Wizyta za tydzien 6.05. Bedzie juz 9+1 :)
U mnie się z mdłościami w miarę uspokoiło. Dziś mam 9+2.
 
Do góry