reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hmmm mi nic nie zaleci...nie wiem właśnie cy mam sb kupić jakieś witaminy czy nie...muszę zapytać lekarz bo sama nie bd decydować,bo jak witaminy ro chyba nie kwas foliowy?
 
reklama
Dzisiaj skończyłam pełne 8 tygodni. Zaczynamy 9 :)
Mam nadzieje, ze mdłości miną.. Ale nie nastawiam się bo dzisiaj przeczytałam, ze ten tydzien najgorszy w mdłościach może byc 🙀

Wizyta za tydzien 6.05. Bedzie juz 9+1 :)
Chyba tak samo idziemy z tygodniami, na kiedy masz termin? :)
 
Dziewczyny mam lzy w oczach ze szczescia. Lekarz CUDOWNY. Pochwalil ze biore duphaston i dalej mam przepisany. I okazalo sie ze jest delikatna infekcja...ta ktorej tamten lekarz nie widzial i dostalam krem 😊 no nie jestem w stanie opisac swojego szczescia. Termin USG pokrywa sie z OM czyli wychodzi na 14.12.2020...moje urodziny 🙊😅 serduszko oczywiscie pieknie bije a dzidzia rozwija sie dobrze 🥰

Cudownie !!! 😍🥰😘❤️ w końcu normalny lekarz !! I masz wyczekane piękne zdjęcie ! 😜☺️❤️
 
Bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić... Masz może w okolicy inny szpital? W którym może zaczeliby konkretniej działać?
Myślę o wypisaniu się na żądanie. Nic dzisiaj nie będą mi robić, jutro zbadają betę. Ja tu w szpitalu mam dosyć, bo ani swobodnie do łazienki pójść nie można ani nic. W domu to w domu...
 
Wspaniałe wieści, gratuluję [emoji4]
Dziewczyny mam lzy w oczach ze szczescia. Lekarz CUDOWNY. Pochwalil ze biore duphaston i dalej mam przepisany. I okazalo sie ze jest delikatna infekcja...ta ktorej tamten lekarz nie widzial i dostalam krem [emoji4] no nie jestem w stanie opisac swojego szczescia. Termin USG pokrywa sie z OM czyli wychodzi na 14.12.2020...moje urodziny [emoji87][emoji28] serduszko oczywiscie pieknie bije a dzidzia rozwija sie dobrze [emoji3059]
 
Cudownie [emoji173] dobrze mówiłaś od początku że będziesz miała super urodziny [emoji173]
Dziewczyny mam lzy w oczach ze szczescia. Lekarz CUDOWNY. Pochwalil ze biore duphaston i dalej mam przepisany. I okazalo sie ze jest delikatna infekcja...ta ktorej tamten lekarz nie widzial i dostalam krem [emoji4] no nie jestem w stanie opisac swojego szczescia. Termin USG pokrywa sie z OM czyli wychodzi na 14.12.2020...moje urodziny [emoji87][emoji28] serduszko oczywiscie pieknie bije a dzidzia rozwija sie dobrze [emoji3059]
 
reklama
W preparatach dla kobiet w ciąży jest kwas foliowy. Np Falvit, prenatal, pregna plus i wiele innych. Kup sobie coś co Ci pasuje cenowo itp.
Hmmm mi nic nie zaleci...nie wiem właśnie cy mam sb kupić jakieś witaminy czy nie...muszę zapytać lekarz bo sama nie bd decydować,bo jak witaminy ro chyba nie kwas foliowy?
 
Do góry