reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Przepraszam ze zapytam tez malenstwo się nie rozwijało jak i @Martusia1992 ? Mam za tydzień usg będzie to 10 tc i boje się bardzo żeby wszystko było okej bo mam krwiaka. Czy coś was niepokoiło a potem wyszło ze malenstwo się nie rozwijało ? Wiem ze to straszne dla was i przepraszam z góry...
U mnie w 1 ciąży czułam się normalnie, brzuch urósł, piersi bolały. A dwa dni przed usg dostałam biegunki, zalały mnie poty, zbierało na wymioty i prawie zemdlałam. A na usg okazało się, że w tym czasie kiedy tak się czułam serduszko przestało bić.
W tej ciąży, 3ej. Urósł mi brzuch, bolą piersi i to tyle z objawów. I też się martwię czy wszystko wporzadku z tym spłaszczonym pęcherzykiem..

Daj znać po wizycie. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :* a nie chcesz umówić się na wcześniej żebyś była spokojna? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie wczoraj też mnie co jakiś czas jajnik zakul. Ale dziś już nie :) szybko się męczę i chyba tylko tyle. Czasem mam wrażenie, że mam wilgotno w majtkach 🙈 i lecę spanikowana do łazienki a tam tylko wodnista,czysta wydzielina i tyle
Aaaa mokro mam do dziś :) co jakiś czas latam sprawdzać czy to na pewno tylko śluz a nie krew..
 
Ja myślę czy iść na betę we wtorek i powtórzyć w piątek czy iść jeszcze do innej ginekolog żeby po kilku dniach nie dzwonić do tego swojego. Martwię się czy dzidziuś się pojawił czy wszystki wporzadku. Nie wiem co lepsze w tej sytuacji.
A który to u Ciebie tc? Bo nie wiem czy byłby sens iść już na kolejna wizytę do gina. Betę możesz zrobić jak Cię uspokoi ale nie zawsze jest miarodajna. No i jak pierwsza chcesz zrobić we wtorek to druga lepiej powtarzać w czwartek a nie w piątek bo najlepiej po 48 godzinach powtarzać.
 
A który to u Ciebie tc? Bo nie wiem czy byłby sens iść już na kolejna wizytę do gina. Betę możesz zrobić jak Cię uspokoi ale nie zawsze jest miarodajna. No i jak pierwsza chcesz zrobić we wtorek to druga lepiej powtarzać w czwartek a nie w piątek bo najlepiej po 48 godzinach powtarzać.
Z Om 6+0 z USG 5+0
 
Jedynie gaz mi dali jako formę znieczulenia.. o ile można to tak nazwać w ogóle.. no i nie dostałam go od razu a dopiero jak wrzeszczalam, że nie dam rady 😂
 
reklama
Do góry