reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Jestem załamana ;( przyszły wyniki krwi powiedzcie mi czy czymś się różni beta wolna od bety zwykle ? I promocje ml/l a ul/l ? Miałam tydzień temu 196 ml/l a dzisiaj mialam wolna betę i mam 15 ul/l ;( jestem załamana 😭
Ja sie nie znam na tym, zreszta nigdy nie mialam robionej bety. Tu gdzie mieszkam to nawet nie wiem czy wiedza co to jest :) moze dziewczyny pomoga
 
reklama
Hej, kochane dziewczyny, ostatnia miesiączka 28 marca, od 5dc brałam clostylbegyt 5x po jeden tabletce 50, a od 10 dc biorę luteinę 150, kupiłam testy owulacyjne i czy to możliwe że 15 dc owulacji nie było a od 16 dc do dzisiejszego czyli do 19 dc pokazuje mi owulacje ?? Na usg byłam w 8 dc i były 3 pęcherzyki ale jeszcze małe bo miały 12. Czy jest jakaś szansa na grudniowego dzieciaczka. ;
używam clearblue fioletowy.
 
Dziewczyny, wtedy bedzie 6+2, teraz apka pokazuje 5tc (4+6) :)

Ish ja mam core 6 lat skonczyla 25 grudnia :) fajna sprawa dziewczynka :) ale co by nie bylo najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) a u Ciebie podoba mi sie Twoje podejscie, bez zalamki i to jest dobre!
Cory zazdroszczę 😉 może kiedyś się doczekam i ja 😊

Wychodzę z założenia że trzeba cieszyć się tym co się ma i nie ma co się łamać. Im więcej luzu i dystansu tym bardziej się udaje. Kiedyś mialam parcie na ciąże, temp mierzylam, testy owu robilam. Przeryczalam nocki nad negatywnymi testami. Z perspektywy czasu myślę sobie ze niezłego fioła na tym punkcie mialam. Teraz życie nauczylo mnie ze trzeba być cierpliwym i próbować. A że Bogu sexy zrobił tak ze dają przyjemność to tym bardziej super sprawa 😉😊
 
Martini6
Znalazlam takie zdanie:
W zależności od użytych przeciwciał, może być oznaczana cała cząsteczka HCG, wolna podjednostka alfa HCG, wolna podjednostka beta oraz całkowita beta HCG, tzw. Total test HCG (cała cząsteczka i wolna podjednostka beta). HCG wykrywane jest w moczu.
Więc są różnice w badaniu ale to raczej lekarz powinien interpretować no ja na tyle się nie znam...
 
Dziewczyny da sie jakos zapisac strone na tel zeby wchodzic odrazu w ostatnia wiadomosc? Jak dodałam do zakladek to mnie wrzuca w str nr 46 a wolalabym na biezaco :) apke zainstalowalam i odinstalowalam bo dziwna jakas....
 
Martini6
Znalazlam takie zdanie:
W zależności od użytych przeciwciał, może być oznaczana cała cząsteczka HCG, wolna podjednostka alfa HCG, wolna podjednostka beta oraz całkowita beta HCG, tzw. Total test HCG (cała cząsteczka i wolna podjednostka beta). HCG wykrywane jest w moczu.
Więc są różnice w badaniu ale to raczej lekarz powinien interpretować no ja na tyle się nie znam...

Nie wiem co myśleć 😢 jeśli wolna podjednostka to co samo co zwykła beta i mam 15 to znaczy koniec mojej jedynej ciąży 🥺 jutro pojde z samego rana n zwykła betę jeszcze raz 😓 dzownilam do gina ale nie potrafił mi powiedzieć różnicy między jedna a druga i powiedział ze dobrze to nie wróży ale ma spokojnie po świętach mam zrobić krew :/ chyba sobie jaja robi jak ja już rycze 😭
 
Nie wiem co myśleć 😢 jeśli wolna podjednostka to co samo co zwykła beta i mam 15 to znaczy koniec mojej jedynej ciąży 🥺 jutro pojde z samego rana n zwykła betę jeszcze raz 😓 dzownilam do gina ale nie potrafił mi powiedzieć różnicy między jedna a druga i powiedział ze dobrze to nie wróży ale ma spokojnie po świętach mam zrobić krew :/ chyba sobie jaja robi jak ja już rycze 😭
A nie dostałaś norm z labo do odczytu?
Równie dobrze 15 ul/l to może być 1500ml/l...
Nie łam się. Póki nie ma @ jesteś w ciąży. Glowa do góry kochana.
 
Właśnie nie na żadnych norma ;(
Szukalam w necie i nie znalazłam w ogóle takiego oznaczenia. Jak ginekolog nie miał pojęcia co to to tym bardziej taki szarak jak ja. Idź jutro na zwykla betę. Założę się że niepotrzebnie się martwisz a jutro wszystko się wyjasni.
 
reklama
Szukalam w necie i nie znalazłam w ogóle takiego oznaczenia. Jak ginekolog nie miał pojęcia co to to tym bardziej taki szarak jak ja. Idź jutro na zwykla betę. Założę się że niepotrzebnie się martwisz a jutro wszystko się wyjasni.

Tez przegrzebalam cały internet oby to 15 UI/l wskazywało 1500miu/l ale coś nie chce mi się wierzyć bo nigdzie nie ma żeby pisali tysiące w skrócie ze to 15 :( pojde jutro na betę wyjścia nie mam. Ale już nie umiem się cieszyć :(
 
Do góry