reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja to za pierwszym razem przeczuc chyba nie mialam, ale ja bardzo chcialam dziewczynke, no i jest dziewczynka. Tylko, ze myslalam, ze bedzie z ciemnymi wloskami i brazowymi oczami jak tatus, a wyszla mi blondyna z zielonymi oczami, wszyscy byli w szoku 😉
 
Ja i przy corkach I synach mialam ładna cere, bez pryszczy. Wlosy się nie przetluszczaly. Mam podkrazone oczy Ale w ostatniej ciazy tez mialam, nie pamiętam jak było z chłopcami.

@Migdalove ciesze się, że udało sie spotkać z tatą. Pomodle sie za niego by wyszedl szybko oiomu I wracał do zdrowia :)

@Piernik98 mozesz płakać, lepiej się wypłacać niż próbować tlumic w sobie.

Na dniach zaczynam 9 tydz. Ale mi ostatnio leci czas. Dopiero byla niedziela I znowu niedziela jutro :)

Wczoraj i dziś nie mialam silnych mdlosci tylko takie do przeżycia. Uff oby tak zostało ;)

Ja też w tej ciazy szczególnie w pierwszym okresie strasznie się poczułam I czulam że śmierdze (Ale to może dla tego ze mi wszystko smierdzi do tej pory)

Ciężko mi stwierdzić czy mam przeczucie że będzie córka czy to bardziej moja chec. Niby mi obojętnie, ale jednak po coś co wszystko mam wiec wydatków mniej A sporo mam rzeczy typowo dziewczecych.

Miałam pytać. Czy wy też macie zamykane nosy? Ja mam szczególnie na wieczór jakby obrzeknieta śluzówke.
 
To u nas jest co drugie
Pierwszy syn blondyn
Drugi ciemne
Trzeci blondyn
Corka czwarta ciemne
I piąta blondynka

No i 1,3 i 5 podobne do siebie
2 I 4 podobne do siebie
To teraz wypada znowu ciemne włosy i podobne do 2 I 4 dziecka (brat i siostry :D )

Blondasy to chłopiec chłopiec dziewczynka
To może teraz chłopiec dziewczynka I dziewczynka będzie ?haha
 
@Ragda mam zamowienie z h&m i powiem tak...spodnie...rewelacja! Ta gumka jest dosc wysoka ale jak ją podwine to jest super, nic nie cisnie jest elegancko. Nosze rozmiar xs ale zamowilam s i w sumie mogly by byc ciut mniejsze na udach ale patrzac na okolicznosci mysle ze zaraz beda idealne 😅 jedyne co mnie zdziwilo...bo zamowilam tez majtki takie typowo ciazowe zeby nie obsciskiwaly brzicha to tez wzielam s...i sa szczerze mowiac dosc duze ale nie wiadomo jak szybko i ile przytyje 🤣 lepsze luzniejsze niz za male
A mogę link do spodni?
 
To ja zdam raport od siebie , przeprowadziłam się z dziećmi praktycznie do rodziców , nie mam siły żeby sama ogarnąć dzieciaki , moja mama ma teraz szpital w domu, w jednym pokoju ja rzygajaca z kroplowkami , w drugim ortopedia , mój synuś wczoraj skręcił staw skokowy wiec leży i jęczy w ortezie , a w trzecim geriatria i pediatria hehe czyli mój tato i moja cora1,5 roku, która robi z dziadkiem co chce hehehe, mąż miedzy dyżurami przyjeżdża do nas i tak sobie wegetuje , mam
Nadzieje ze tym razem nie będę tak się męczyła do 5 miesiąca jak z córka . 😩chociaż teraz mam inne smaki i inaczej trochę wyglądam, moje usta powiększone kwasem teraz wyglądają jak u glonojada ..... a już się tak pięknie doprowadziłam do porządku po poprzedniej ciąży i znowu l4 i znowu rzyganie ...

zdj moich maluszków 😉 Pola(2018)i Mateusz(2006)
Ale masz śliczne dzieci 😍 oby Ci te wymioty w tej ciąży szybciej minęły! Dobrze, że możesz skorzystać z pomocy rodziców.
 
A ja mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci. Czy przeczucie co do płci Wam się sprawdziło? Oczywiście nie chodzi mi o to o kim marzyłyście, tylko takie świadome przeczucie co do płci 😊
Ja z pierwszym synkiem od początku czułam, że to chłopak (mimo, że chciałabym dziewczynke) i teraz też czuje chłopaka (ale szczerze po cichu liczę, że moje przeczucie i te wszystkie teorie Ramziego itd się nie sprawdza) 🙈
Ja chyba nie miałam przeczuć w pierwszej ciąży. Przynajmniej nie pamiętam. Teraz sama nie wiem czy jakieś mam. Chyba nie.
 
reklama
Do góry