reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jeju, a mi się codziennie śni że uprawiam seks, ale to chyba przez to że mam ochotę a przez to plamienie narazie się boję 🙁
Mi sie tez snilo wczoraj, obudzilam sie taka "rozpalona" i jednoczesnie rozczarowana ze to nie prawda 😅😅😅 ja nie mam zadnych plamien, krwawien ale ten niski progesteron i biore duphaston...jakos strasznie sie boje. We wtorek bede pytac lekarza ale i tak chyba mam zbyt duzy lęk.
 
Może leki od psychiatry? Są takie które można zażywać w ciąży. Delikatne, słabe. A pomagają :) chyba, że to chwilowe i minie. Ale skoro byłaś na etapie relanium, to chyba coś poważniej U Ciebie było niż tylko placzliowosc z byle powodu?
Mam nerwice lękową od 5 roku zycia i chorowalam na depresje. W sumie cale zycie jestem na leczeniu z przerwami. Chcialam w ciazy nic nie brac ale chyba nie bede w stanie i zastanawiam sie nad poszukaniem lekarza ktory cos mi przepisze. Puki co lecze sie u psychoterapeuty ale ona lekow nie moze wypisac.
 
To wychodzi na to, ze we mnie jest duża beztroska mimo wszystko bo żyje względnie normalnie.

dzisiaj pierwszy raz miałam takie mocniejsze mdłości ale na własne życzenie. Za długo zwlekałam ze śniadaniem ale miałam ochotę tylko na koktajl a nie chciałam być wredna żona i odpalać blendera jak mąż spał :p
Ale już wypiłam i wróciłam do równowagi żołądkowej ;D
 
reklama
My też nie uprawiamy seksu, oboje się boimy, bo co dojdzie do zbliżenia to mnie zaczyna brzuch boleć jakby przez podniecenie. Nie wiem czy w ogóle w ciąży się odważymy. 🙈

Ja też mam takie uprzedzenie po poprzedniej ciąży, bo zaczęłam plamić właśnie po seksie. Teraz akurat nie po seksie, plamienia mi ustały odkąd biorę duphaston, brzuch nie boli ale i tak się boję..
 
Do góry