reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja i przy corkach I synach mialam ładna cere, bez pryszczy. Wlosy się nie przetluszczaly. Mam podkrazone oczy Ale w ostatniej ciazy tez mialam, nie pamiętam jak było z chłopcami.

@Migdalove ciesze się, że udało sie spotkać z tatą. Pomodle sie za niego by wyszedl szybko oiomu I wracał do zdrowia :)

@Piernik98 mozesz płakać, lepiej się wypłacać niż próbować tlumic w sobie.

Na dniach zaczynam 9 tydz. Ale mi ostatnio leci czas. Dopiero byla niedziela I znowu niedziela jutro :)

Wczoraj i dziś nie mialam silnych mdlosci tylko takie do przeżycia. Uff oby tak zostało ;)

Ja też w tej ciazy szczególnie w pierwszym okresie strasznie się poczułam I czulam że śmierdze (Ale to może dla tego ze mi wszystko smierdzi do tej pory)

Ciężko mi stwierdzić czy mam przeczucie że będzie córka czy to bardziej moja chec. Niby mi obojętnie, ale jednak po coś co wszystko mam wiec wydatków mniej A sporo mam rzeczy typowo dziewczecych.

Miałam pytać. Czy wy też macie zamykane nosy? Ja mam szczególnie na wieczór jakby obrzeknieta śluzówke.
Ja mam rano taki zatkany nos.
 
reklama
Ja i przy corkach I synach mialam ładna cere, bez pryszczy. Wlosy się nie przetluszczaly. Mam podkrazone oczy Ale w ostatniej ciazy tez mialam, nie pamiętam jak było z chłopcami.

@Migdalove ciesze się, że udało sie spotkać z tatą. Pomodle sie za niego by wyszedl szybko oiomu I wracał do zdrowia :)

@Piernik98 mozesz płakać, lepiej się wypłacać niż próbować tlumic w sobie.

Na dniach zaczynam 9 tydz. Ale mi ostatnio leci czas. Dopiero byla niedziela I znowu niedziela jutro :)

Wczoraj i dziś nie mialam silnych mdlosci tylko takie do przeżycia. Uff oby tak zostało ;)

Ja też w tej ciazy szczególnie w pierwszym okresie strasznie się poczułam I czulam że śmierdze (Ale to może dla tego ze mi wszystko smierdzi do tej pory)

Ciężko mi stwierdzić czy mam przeczucie że będzie córka czy to bardziej moja chec. Niby mi obojętnie, ale jednak po coś co wszystko mam wiec wydatków mniej A sporo mam rzeczy typowo dziewczecych.

Miałam pytać. Czy wy też macie zamykane nosy? Ja mam szczególnie na wieczór jakby obrzeknieta śluzówke.
Ja wieczorem, w nocy i rano. Tak, że nie mogę oddychać.
 
Ja to mam głupie sny, już mężowi mówiłam. Śni mi się, że mam faceta na boku i mąż o tym wie, i proszę męża o związek w trójkącie. 😂 No i, że już tak z dużym brzuchem jestem. 😂
Mi się śniło dużo krwi i to że poronilam... A jeśli chodzi o sny zdrady to nie potrzeba mi nawet tego ciąża często takie sny mam 😂
 
Niestety nie dzialaja na mnie takie naturalne ziola. Odstawilam w lutym relanium z tad te wahania nastroju a dodatkowo hormony to juz mieszanka wybuchowa 😅😊
Może leki od psychiatry? Są takie które można zażywać w ciąży. Delikatne, słabe. A pomagają :) chyba, że to chwilowe i minie. Ale skoro byłaś na etapie relanium, to chyba coś poważniej U Ciebie było niż tylko placzliowosc z byle powodu?
 
Ja i przy corkach I synach mialam ładna cere, bez pryszczy. Wlosy się nie przetluszczaly. Mam podkrazone oczy Ale w ostatniej ciazy tez mialam, nie pamiętam jak było z chłopcami.

@Migdalove ciesze się, że udało sie spotkać z tatą. Pomodle sie za niego by wyszedl szybko oiomu I wracał do zdrowia :)

@Piernik98 mozesz płakać, lepiej się wypłacać niż próbować tlumic w sobie.

Na dniach zaczynam 9 tydz. Ale mi ostatnio leci czas. Dopiero byla niedziela I znowu niedziela jutro :)

Wczoraj i dziś nie mialam silnych mdlosci tylko takie do przeżycia. Uff oby tak zostało ;)

Ja też w tej ciazy szczególnie w pierwszym okresie strasznie się poczułam I czulam że śmierdze (Ale to może dla tego ze mi wszystko smierdzi do tej pory)

Ciężko mi stwierdzić czy mam przeczucie że będzie córka czy to bardziej moja chec. Niby mi obojętnie, ale jednak po coś co wszystko mam wiec wydatków mniej A sporo mam rzeczy typowo dziewczecych.

Miałam pytać. Czy wy też macie zamykane nosy? Ja mam szczególnie na wieczór jakby obrzeknieta śluzówke.
W poprzedniej ciąży miałam katar od początku. Trwało to jeszcze z rok po ciazy. Nie wyrabialiśmy na chusteczki [emoji16] A w tej ciąży wiecznie kicham [emoji23]
 
reklama
Mi sie wczoraj snilo, ze porwalam Kaczyńskiego :D trzymalam go, na sznurku, ale sie urwal i uciekł :D
o nieee, jak mogłaś dać mu uciec! Następnym razem łańcuch 😂

Ja nie mam jakiś szalonych snów ale bardzo realistyczne. I potem nie wiem czy mi się to śniło czy naprawdę wie wydarzyło :D
 
Do góry