reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A ja mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci. Czy przeczucie co do płci Wam się sprawdziło? Oczywiście nie chodzi mi o to o kim marzyłyście, tylko takie świadome przeczucie co do płci 😊
Ja z pierwszym synkiem od początku czułam, że to chłopak (mimo, że chciałabym dziewczynke) i teraz też czuje chłopaka (ale szczerze po cichu liczę, że moje przeczucie i te wszystkie teorie Ramziego itd się nie sprawdza) 🙈
Z synem mialam przeczucie, ze chlopak i sie sprawdzilo :) teraz czuję dziewczynke i tez bym chciała, zeby sie sprawdzilo :D
 
reklama
Właśnie czytałam nie wiem ile w tym prawdy że na Chłopaka to złoty strzał w owu A na Dziewczynę to przyczajka plemnika.
Mój P zapowiedział że odłączy mi Internet bo czytam głupoty i robię się głupia i zapowiedział że wszystko ok teraz będzie bo widzi to po moim mózgu
🤷‍♀️
To akurat nie są zabobony to kwestia tego, że plemniki z żeńskim materiałem genetycznym są wolniejsze ale wytrwalsze, więc teoretycznie przy stosunku przed owulacja, kiedy męskie (szybsze, ale mniej wytrzymałe) dotrą do celu to jajeczka jeszcze nie będzie i padną. One mają przewagę przy stosunku w terminie owulacja. Ale wiadomo, że pewnie różnie to bywa i jest sporo bardziej skomplikowane.

Ja bardzo szybko poznałam płeć, bo już. 13 tyg lekarz powiedział, że się tak wstawiła, że nie ma wątpliwości Tak mi się też wydawało, że będzie dziewczyna Teraz czuję, że chłopak się rozgościł, ale będziemy kochać jak swoje, mimo że oboje wolimy dziewczynę 😂
 
Nie 🙈 paczki sa opoznione przez koronawirusa niestety i ida podobno ponad tydzien. Dzis mija tydzien od zlozenia zamowienia wiec licze ze beda po niedzieli 😊 oby bo juz w niczym sie nie dopne 😆 co najlepsze jak wazyli mnie w czwartek to wazylam 0.5 kg mniej niz jak wazyli mnie tydzien wczesniej 🤷‍♀️
U mnie na wadze kilo mniej,a spodnie wszystkie ciasne 😅
No niestety nie wiadomo co je wywoluje. I ja i partner bylismy leczeni po kilka razy, piore bielizne w antyallergicznych plynach, na noc bez bielizny...podobno lepiej, branie probiotykow...nawet wycieram miejsca intymne recznikiem papierowym a nie tym co reszte ciala a i tak infekcja za infekcja 😔🤷‍♀️
U mnie częste infekcje wywoływały antybiotyki i wkładki chigieniczne.
A ja mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci. Czy przeczucie co do płci Wam się sprawdziło? Oczywiście nie chodzi mi o to o kim marzyłyście, tylko takie świadome przeczucie co do płci 😊
Ja z pierwszym synkiem od początku czułam, że to chłopak (mimo, że chciałabym dziewczynke) i teraz też czuje chłopaka (ale szczerze po cichu liczę, że moje przeczucie i te wszystkie teorie Ramziego itd się nie sprawdza) 🙈
Mi sie przeczucie sprawdzało za każdym razem,teraz czuje że to dziewczynka.
Ciągle bym spała,chodze jak zombie,włosy sie tłuszczą, a na tważy do okres dojrzewania-starszy syn nie ma tyle pryszczy co ja 😂
 
Spotkanie z tatą o wiele lepsze niż się spodziewałam. Mogłam przy nim byc prawie pół godziny, nie może mówić bo ma rurkę tracheostomijną ale pisał na kartce do mnie. Bardzo słaby, nie dość że zawsze był chudy to teraz buzia jeszcze bardziej chuda... Jak dziadzio wygląda. Obiecał, że będzie walczył, serce mi uroslo jak parę razy próbował ile sił się uśmiechać. W środę będzie mógł zobaczyć mamę. Jestem taka wdzięczna pani ordynator bo to i dla mnie i dla niego dużo znaczy. Oby dzięki tym spotkaniom miał więcej siły. I obym w środę mogła mu przynieść zdjęcie usg z pęcherzykiem. To już będzie takie naoczne potwierdzenie, że będzie miał wnuka.
 
Ale mi hormony juz siadaja na bani. Od chyba 30 minut siedze i rycze rozczulajac sie nad kazda drobnostka tak jakbym miala sie wyplakac za wszystkie czasy 😭😭😭 jednoczesnie zajadam sie tymi pysznosciami. Ale juz mi troche lepiej...nie wiem co sie dzieje 😵 zawsze bylam wrazliwa ale ostatnio jest jeszcze gorzej
 

Załączniki

  • 15878329000154441054412175036534.jpg
    15878329000154441054412175036534.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 50
Spotkanie z tatą o wiele lepsze niż się spodziewałam. Mogłam przy nim byc prawie pół godziny, nie może mówić bo ma rurkę tracheostomijną ale pisał na kartce do mnie. Bardzo słaby, nie dość że zawsze był chudy to teraz buzia jeszcze bardziej chuda... Jak dziadzio wygląda. Obiecał, że będzie walczył, serce mi uroslo jak parę razy próbował ile sił się uśmiechać. W środę będzie mógł zobaczyć mamę. Jestem taka wdzięczna pani ordynator bo to i dla mnie i dla niego dużo znaczy. Oby dzięki tym spotkaniom miał więcej siły. I obym w środę mogła mu przynieść zdjęcie usg z pęcherzykiem. To już będzie takie naoczne potwierdzenie, że będzie miał wnuka.
Bardzo smutno się czyta to wszystko co dzieje się z Twoim Tatą.. Życzę mu dużo zdrowia, na pewno z tego wyjdzie i będzie tulił wnuka <3
 
A ja mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci. Czy przeczucie co do płci Wam się sprawdziło? Oczywiście nie chodzi mi o to o kim marzyłyście, tylko takie świadome przeczucie co do płci 😊
Ja z pierwszym synkiem od początku czułam, że to chłopak (mimo, że chciałabym dziewczynke) i teraz też czuje chłopaka (ale szczerze po cichu liczę, że moje przeczucie i te wszystkie teorie Ramziego itd się nie sprawdza) 🙈

Ja miałam przeczucia w każdej z trzech ciąż i mnie nie zawiodło 😍 a w 2 pierwszych nie chcieliśmy znać płci dziecka, mieliśmy niespodziankę😁
 
reklama
Ale mi hormony juz siadaja na bani. Od chyba 30 minut siedze i rycze rozczulajac sie nad kazda drobnostka tak jakbym miala sie wyplakac za wszystkie czasy 😭😭😭 jednoczesnie zajadam sie tymi pysznosciami. Ale juz mi troche lepiej...nie wiem co sie dzieje 😵 zawsze bylam wrazliwa ale ostatnio jest jeszcze gorzej
Popłacz sobie jeśli Ci będzie lżej :) byle by Cię głowa później nie bolała ;)
 
Do góry