reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Słuchajcie mieliśmy małe muszki w domu i wychodząc na spacer rozpylilismy raid. Po godzinie P wywietrzyl mieszkanie . Po 40 minutach wróciliśmy do domu . Czy to może mi zaszkodzic ? Bo trochę to jeszcze czuje ....
 
reklama
Spotkanie z tatą o wiele lepsze niż się spodziewałam. Mogłam przy nim byc prawie pół godziny, nie może mówić bo ma rurkę tracheostomijną ale pisał na kartce do mnie. Bardzo słaby, nie dość że zawsze był chudy to teraz buzia jeszcze bardziej chuda... Jak dziadzio wygląda. Obiecał, że będzie walczył, serce mi uroslo jak parę razy próbował ile sił się uśmiechać. W środę będzie mógł zobaczyć mamę. Jestem taka wdzięczna pani ordynator bo to i dla mnie i dla niego dużo znaczy. Oby dzięki tym spotkaniom miał więcej siły. I obym w środę mogła mu przynieść zdjęcie usg z pęcherzykiem. To już będzie takie naoczne potwierdzenie, że będzie miał wnuka.


Bardzo wzruszające .
Trzymam mocno kciuki żeby Tato wydobrzał a Wnuk był silny i zdrowy !
 
@Ragda mam zamowienie z h&m i powiem tak...spodnie...rewelacja! Ta gumka jest dosc wysoka ale jak ją podwine to jest super, nic nie cisnie jest elegancko. Nosze rozmiar xs ale zamowilam s i w sumie mogly by byc ciut mniejsze na udach ale patrzac na okolicznosci mysle ze zaraz beda idealne 😅 jedyne co mnie zdziwilo...bo zamowilam tez majtki takie typowo ciazowe zeby nie obsciskiwaly brzicha to tez wzielam s...i sa szczerze mowiac dosc duze ale nie wiadomo jak szybko i ile przytyje 🤣 lepsze luzniejsze niz za male
 
reklama
@Ragda mam zamowienie z h&m i powiem tak...spodnie...rewelacja! Ta gumka jest dosc wysoka ale jak ją podwine to jest super, nic nie cisnie jest elegancko. Nosze rozmiar xs ale zamowilam s i w sumie mogly by byc ciut mniejsze na udach ale patrzac na okolicznosci mysle ze zaraz beda idealne 😅 jedyne co mnie zdziwilo...bo zamowilam tez majtki takie typowo ciazowe zeby nie obsciskiwaly brzicha to tez wzielam s...i sa szczerze mowiac dosc duze ale nie wiadomo jak szybko i ile przytyje 🤣 lepsze luzniejsze niz za male
Ciagle sie zastanawiam nad tymi spodniami :D
 
Do góry