reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A ja mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci. Czy przeczucie co do płci Wam się sprawdziło? Oczywiście nie chodzi mi o to o kim marzyłyście, tylko takie świadome przeczucie co do płci 😊
Ja z pierwszym synkiem od początku czułam, że to chłopak (mimo, że chciałabym dziewczynke) i teraz też czuje chłopaka (ale szczerze po cichu liczę, że moje przeczucie i te wszystkie teorie Ramziego itd się nie sprawdza) 🙈
 
reklama
A ja mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci. Czy przeczucie co do płci Wam się sprawdziło? Oczywiście nie chodzi mi o to o kim marzyłyście, tylko takie świadome przeczucie co do płci 😊
Ja z pierwszym synkiem od początku czułam, że to chłopak (mimo, że chciałabym dziewczynke) i teraz też czuje chłopaka (ale szczerze po cichu liczę, że moje przeczucie i te wszystkie teorie Ramziego itd się nie sprawdza) 🙈
Dwa razy na odwrót 🙂
 
Właśnie czytałam nie wiem ile w tym prawdy że na Chłopaka to złoty strzał w owu A na Dziewczynę to przyczajka plemnika.
Mój P zapowiedział że odłączy mi Internet bo czytam głupoty i robię się głupia i zapowiedział że wszystko ok teraz będzie bo widzi to po moim mózgu
🤷‍♀️
U mnie w owulacje i jest dziewczynka, miałam mdłości od początku, zgagę, jadłam ciągle słodkie, ładna cera a teraz też w owulacje a chorst pełno jak na okres, ciągle jem śledzie, słone itp, zero mdłości i objawów. A. I przy małej wogole nie urosly mi piersi do czasu w szpitalu aż mleko się zebrało, a teraz już w 4 tygodniu aż mrowia. Może tym razem będzie chłopczyk. Ale to tylko takie gadki pewnie jak z wisiorkiem i innymi bujdami :p
 
To ja zdam raport od siebie , przeprowadziłam się z dziećmi praktycznie do rodziców , nie mam siły żeby sama ogarnąć dzieciaki , moja mama ma teraz szpital w domu, w jednym pokoju ja rzygajaca z kroplowkami , w drugim ortopedia , mój synuś wczoraj skręcił staw skokowy wiec leży i jęczy w ortezie , a w trzecim geriatria i pediatria hehe czyli mój tato i moja cora1,5 roku, która robi z dziadkiem co chce hehehe, mąż miedzy dyżurami przyjeżdża do nas i tak sobie wegetuje , mam
Nadzieje ze tym razem nie będę tak się męczyła do 5 miesiąca jak z córka . 😩chociaż teraz mam inne smaki i inaczej trochę wyglądam, moje usta powiększone kwasem teraz wyglądają jak u glonojada ..... a już się tak pięknie doprowadziłam do porządku po poprzedniej ciąży i znowu l4 i znowu rzyganie ...

zdj moich maluszków 😉 Pola(2018)i Mateusz(2006)
Śliczna dziewczynka a syn jaki przystojniak. Hoho :D
A to moja Lalka :)
1584802596026_adobe_768x1023.jpg
1586259579210_adobe_768x1024.jpg
1586259308300_adobe_768x1024.jpg
 
My dwa-trzy dni przed owu jeden raz co znaczy że dziewczynka, z chińskiego kalendarza wychodzi chłopiec. Póki co nic mi nie dolega więc nie mogę więc powiedzieć. Wychodzi że 50 na 50 [emoji1787]
 
A ja mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci. Czy przeczucie co do płci Wam się sprawdziło? Oczywiście nie chodzi mi o to o kim marzyłyście, tylko takie świadome przeczucie co do płci 😊
Ja z pierwszym synkiem od początku czułam, że to chłopak (mimo, że chciałabym dziewczynke) i teraz też czuje chłopaka (ale szczerze po cichu liczę, że moje przeczucie i te wszystkie teorie Ramziego itd się nie sprawdza) 🙈
Moje przeczucia w ciąży z Córeczka się potwierdziły 😊 teraz też jakoś czuje ze to dziewczynka 😊
 
reklama
Do góry