reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Właśnie czytałam nie wiem ile w tym prawdy że na Chłopaka to złoty strzał w owu A na Dziewczynę to przyczajka plemnika.
Mój P zapowiedział że odłączy mi Internet bo czytam głupoty i robię się głupia i zapowiedział że wszystko ok teraz będzie bo widzi to po moim mózgu
🤷‍♀️
Hahah ja też się robię głupia, rozmawiałam przez telefon z tesciowa, przepisała mi receptę na duphaston i żeby nie zapomnieć numeru recepty wysłałam ten numer smsem do męża. W momencie kiedy usłyszałam sygnał jego komórki poszłam do niej, żeby sprawdzić, kto do niego pisze...
 
To ja zdam raport od siebie , przeprowadziłam się z dziećmi praktycznie do rodziców , nie mam siły żeby sama ogarnąć dzieciaki , moja mama ma teraz szpital w domu, w jednym pokoju ja rzygajaca z kroplowkami , w drugim ortopedia , mój synuś wczoraj skręcił staw skokowy wiec leży i jęczy w ortezie , a w trzecim geriatria i pediatria hehe czyli mój tato i moja cora1,5 roku, która robi z dziadkiem co chce hehehe, mąż miedzy dyżurami przyjeżdża do nas i tak sobie wegetuje , mam
Nadzieje ze tym razem nie będę tak się męczyła do 5 miesiąca jak z córka . 😩chociaż teraz mam inne smaki i inaczej trochę wyglądam, moje usta powiększone kwasem teraz wyglądają jak u glonojada ..... a już się tak pięknie doprowadziłam do porządku po poprzedniej ciąży i znowu l4 i znowu rzyganie ...

zdj moich maluszków 😉 Pola(2018)i Mateusz(2006)
 

Załączniki

  • 82A9E32F-7B4B-43DA-82BE-977346C09351.jpeg
    82A9E32F-7B4B-43DA-82BE-977346C09351.jpeg
    2,8 MB · Wyświetleń: 107
  • 97E410FA-A066-41E1-9A41-9BC27DFC0F50.jpeg
    97E410FA-A066-41E1-9A41-9BC27DFC0F50.jpeg
    107,2 KB · Wyświetleń: 113
Ostatnia edycja:
To ja zdam raport od siebie , przeprowadziłam się z dziećmi praktycznie do rodziców , nie mam siły żeby sama ogarnąć dzieciaki , moja mama ma teraz szpital w domu, w jednym pokoju ja rzygajaca z kroplowkami , w drugim ortopedia , mój synuś wczoraj skręcił staw skokowy wiec leży i jęczy w ortezie , a w trzecim geriatria i pediatria hehe czyli mój tato i moja cora1,5 roku, która robi z dziadkiem co chce hehehe, mąż miedzy dyżurami przyjeżdża do nas i tak sobie wegetuje , mam
Nadzieje ze tym razem nie będę tak się męczyła do 5 miesiąca jak z córka . 😩chociaż teraz mam inne smaki i inaczej trochę wyglądam, moje usta powiększone kwasem teraz wyglądają jak u glonojada ..... a już się tak pięknie doprowadziłam do porządku po poprzedniej ciąży i znowu l4 i znowu rzyganie ...

zdj moich maluszków 😉 Pola(2018)i Mateusz(2006)


Ty zbieraj siły Matka bo od Matiego to zaraz będziesz Dziewczyny kijem musiała odganiać 😁
Polcia Kochamy Urwis.
Babcia ma teraz najważniejsza Rolę :-)
Ty też oczywiście :-)
Apropo ust to moje też się powiekszyly czuje je i są niestety suchsze mimo że wody pije duzoooo. Męczące to jest .
 
Wyglądam jak paszczur. Poce się .
Przetluszcza mi się skóra.
Mam pryszcze jak nigdy !
Z Frankiem miałam piękna cerę.
Heh chyba Dziewczyna będzie.
Ale najważniejsze żeby zdrowa i silna .
I oby do poniedziałku ten przyrost zobaczyć.
Wiesz Aga ja z Matim byłam jak pasztet a z Polka wyglądałam ładnie to już nic mnie nie zdziwi 🧐
 
reklama
Do góry