reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Czyli wszędzie inaczej podają normy. Generalnie w Polsce nie prowadzi się ciąży na metforminie ale są lekarze którzy to robią :)
Ja bralam sifor 850 x 3 dziennie i ginekolog kazał odstawić, diabetolog kazał zmniejszyć do 1x dziennie na wieczór przez tydzień i później koniec. A w książeczce której zapisuje cukier mam tak normy podane
 
Haahaha mozliwe 😅 u mnie nie wiem z kiedy plemnik wygrał bo smieje sie ze codziennie byly swieze dostawy 🤣🤣🤣

Wyglądam jak paszczur. Poce się .
Przetluszcza mi się skóra.
Mam pryszcze jak nigdy !
Z Frankiem miałam piękna cerę.
Heh chyba Dziewczyna będzie.
Ale najważniejsze żeby zdrowa i silna .
I oby do poniedziałku ten przyrost zobaczyć.
 
Właśnie czytałam nie wiem ile w tym prawdy że na Chłopaka to złoty strzał w owu A na Dziewczynę to przyczajka plemnika.
Mój P zapowiedział że odłączy mi Internet bo czytam głupoty i robię się głupia i zapowiedział że wszystko ok teraz będzie bo widzi to po moim mózgu
🤷‍♀️
 
Wyglądam jak paszczur. Poce się .
Przetluszcza mi się skóra.
Mam pryszcze jak nigdy !
Z Frankiem miałam piękna cerę.
Heh chyba Dziewczyna będzie.
Ale najważniejsze żeby zdrowa i silna .
I oby do poniedziałku ten przyrost zobaczyć.
Ja czuje ze bedzie dziewczynka. Co do tego co piszesz mam to samo co ty pryszcze, tluste ciagle wlosy a o poceniu sie to nawet szkoda mowic 🤣 jak ja nigdy naprawde nigdy sie nie pocilam, wrecz nie znalam uczucia co to znaczy pocic sie...az do teraz.
 
reklama
Ja czuje ze bedzie dziewczynka. Co do tego co piszesz mam to samo co ty pryszcze, tluste ciagle wlosy a o poceniu sie to nawet szkoda mowic 🤣 jak ja nigdy naprawde nigdy sie nie pocilam, wrecz nie znalam uczucia co to znaczy pocic sie...az do teraz.


Ja trochę jeszcze śmierdze ;)
Hahah chyba nie znałam zapachu swojego potu bo u mnie też to samo
Przyznam że dezodorantow nie używałam a teraz sama nie wiem bo one zawierają jakieś toksyny te dezodoranty
I robi mi się taka rzecz co z Frankiem mi się nie robiła.
Czuje taki sekundowy chłód w sutkach.
Jakby mi lodem ktoś przyłożył.
Takie mrowienie
I teraz mi chłodniej że grzeje się pod kocem .
 
Do góry