reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wiecie Moja Córeczka jest wczesniakiem cała ciąże drżałam o jej życie po porodzie również.. Potem. Doszły okropne kołki zabkowanie która ja wykańcza do tej pory bo mamy tylko 8 zębów... Jest strasznym nerwusem i zazdrośnikiem... Nie ma dnia bez płaczów krzyków w zasadzie cały czas krzyczy i marudzi... Mogę wyliczyć na jeden ręce kiedy miała dobre dni...
 
reklama
Podobno drugie Dziecko jest o wiele grzeczniejsze niż pierwsze :D
Mój Franek to czort też i ma dopiero 1,5 roczku. Więc też będę miała ciekawie.
Jeśli chodzi o kase. Cóż. Może uda się zaradzic A może macie chwilowy kryzys.
Nic się nie bój.
Dziecko to Dar.
Znajdziesz siły żeby podołac zadaniu.
Wszystko będzie dobrze.
Jest kryzys przez tą całą pandemie ja na zasiłku a Mąż na postojowym... Już zmniejszyli mu etat... Kiedy wróciłam do pracy było nam lżej bo zarabiałam więcej... A teraz? Nie wiem boję się tego wszystkiego...
 
Zgadza się . Ale to są Jego takie występy bardzo rzadkie . Gościnne :D
A jak jest u Was z drzemkami?
Jedna drzemka. Zazwyczaj ok 1,5-2 godziny. Ale zdarzają się dni, że pospi nawet 3 godziny. Ale to z raz na miesiąc może 😂 prędzej s drugą stronę, że budzi się po godzinie, marudzacy ale spać już nie chce.
 
Wiecie Moja Córeczka jest wczesniakiem cała ciąże drżałam o jej życie po porodzie również.. Potem. Doszły okropne kołki zabkowanie która ja wykańcza do tej pory bo mamy tylko 8 zębów... Jest strasznym nerwusem i zazdrośnikiem... Nie ma dnia bez płaczów krzyków w zasadzie cały czas krzyczy i marudzi... Mogę wyliczyć na jeden ręce kiedy miała dobre dni...

Mój syn tak nam dał w kosc do roczku , wyszło mu hurtem 16 zębów (do roku ) , wieczny płacz i nieodkladalny , teraz złote dziecko (21 miesięcy )
 
Hej jestem tu nowa 😊
Ostatni okres miałam 20 marca, 17 kwietnia wykonałam test i wyszły 2 grube kreski. Jestem po jednym poronieniu zatrzymanym w 8 tyg 2017 w 2018 roku urodziłam w 36 tygodniu zdrowa córeczkę 😊 termin wypada mi na 27 grudnia i szczerze? Ciąża nieplanowana strasznie panikuje i jestem. Wręcz przerażona... Dzisaj z Om wychodzi 5tydzien do lekarza wybieram. Się w wtorek żadnych objawów oprócz strasznych boli podbrzusza i jajników dodam że moja ciąża w 2018 zakończyła się cesarka
Będziesz wszystko dobrze. A maluszka którego nosisz pod sercem pokochasz tak samo jak kochasz córeczkę 😍
 
Zobaczysz jeszcze chwilkę musisz odpocząć i będziesz jeszcze śmigać na rowerze [emoji173][emoji3059]
Zazdroszczę super ! Pojedź za mnie na rowerze [emoji24] ja uwielbiam tez rower spacery ale niestety jestem przykuta do łóżka. Mam nadzieje, ze zmieni się to w miarę szybko i tez będę mogła hasać [emoji2957]
 
reklama
Do góry