reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Heh ja mam taką historię że poszłam już w 5+3 pare dni temu i właśnie był sam pęcherzyk .
Mój mówi to co już nie jesteś w ciąży ..
Biedny musiał wyjść do kolegi pod sklep na piwo po dwóch miesiącach bo miał mnie serdecznie ... dość :D
Twoja historia daje mi nadzieję że u mnie też się pojawi kropek.
Hahaha widzę że co jedna to lepsze jaja 😂
Ja mojemu jeszxze mówiłam że nie jestem w ciąży zd nie czuję tego bo zero mdłości, piersi przestaly bolec... To się nastawił że nie jestem. Pokazuje mu zdjęcie to aż paszcze rozdziawił że zdumienia 😂😂😂
 
reklama
6 dni do terminu miesiączki , bardzo wyraźny nie sądzicie ?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    904,1 KB · Wyświetleń: 94
Widzę, że nie tylko ja zamartwiam się brakiem typowych oznak[emoji6]
Ale weź pod uwagę, że mając typowe objawy nie masz też pewności, że wszystko jest ok. Na to nie ma reguły bo każdy organizm inaczej reaguje na hormony itd.
Musimy być dobrej myśli [emoji8]
Zazdroszczę braku objawów bo ja zdycham, mdłości 24 na dobę, rzygam jak kot, nic nie jem i nie pije , dostaje kroplówki i nawet z łóżka nie wstaje ...
 
reklama
Czytam te Wasze wpisy i tak bardzo Wam zazdroszczę tego pozytywnego podejścia... Ja nie potrafię się cieszyć jestem w rozsypce i czuję że sobie z tym nie radzę 😭😭
 
Do góry