reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry ! [emoji173]
Co do imion my wczoraj przed snem dyskutowaliśmy i jak wszystko będzie szczęśliwie to ustaliliśmy że jak będzie dziewczynka to będzie Lenka, a jak będzie chłopiec to będzie Kubuś [emoji3059]

Co do objawów- ja nadal zupełnie nic [emoji16] jak tak ma być to super :-)

My właśnie wróciliśmy z rowerów! ( uprzedzajac tak pytałam ginekologa można)

Wręcz powiedział że wskazane, bo mówi że kobitki całą ciążę zero aktywności fizycznej A potem się dziwią że urodzić nie mogą [emoji16] ja do tej pory cwiczylam koło 3 razy w tygodniu więc na wizycie wszystko popytalam [emoji16][emoji16]
Czasami boli mnie tylko podbrzusza jak na okres albo jak się porządnie najem [emoji85][emoji85]
Ale wszystkie rewolucje jelitowe miałam od zawsze więc nie uznaje tego jako objaw.
 
Czytam te Wasze wpisy i tak bardzo Wam zazdroszczę tego pozytywnego podejścia... Ja nie potrafię się cieszyć jestem w rozsypce i czuję że sobie z tym nie radzę 😭😭

Ja zalezy od dnia raz mam takie dola ze bym płakała a raz cieszę się ze sie udało w końcu i wierze ze musi być dobrze. Trzeba być dobrej myśli... bo oszalejemy ❤️
 
Ja zalezy od dnia raz mam takie dola ze bym płakała a raz cieszę się ze sie udało w końcu i wierze ze musi być dobrze. Trzeba być dobrej myśli... bo oszalejemy ❤
Ty się martwisz i cieszysz bo chcesz tej ciąży... A ja czuję sie jakby stała między młotem a kowadłem... Z jednej strony cieszę się że Los za mnie zdecydował a z drugiej strony krzyczę że nie chce. Od soboty jestem setresowana ciągle płacze na nic nie mam ochoty...
 
Dzień dobry ! [emoji173]
Co do imion my wczoraj przed snem dyskutowaliśmy i jak wszystko będzie szczęśliwie to ustaliliśmy że jak będzie dziewczynka to będzie Lenka, a jak będzie chłopiec to będzie Kubuś [emoji3059]

Co do objawów- ja nadal zupełnie nic [emoji16] jak tak ma być to super :-)

My właśnie wróciliśmy z rowerów! ( uprzedzajac tak pytałam ginekologa można)

Wręcz powiedział że wskazane, bo mówi że kobitki całą ciążę zero aktywności fizycznej A potem się dziwią że urodzić nie mogą [emoji16] ja do tej pory cwiczylam koło 3 razy w tygodniu więc na wizycie wszystko popytalam [emoji16][emoji16]
Czasami boli mnie tylko podbrzusza jak na okres albo jak się porządnie najem [emoji85][emoji85]
Ale wszystkie rewolucje jelitowe miałam od zawsze więc nie uznaje tego jako objaw.

Zazdroszczę super ! Pojedź za mnie na rowerze 😭 ja uwielbiam tez rower spacery ale niestety jestem przykuta do łóżka. Mam nadzieje, ze zmieni się to w miarę szybko i tez będę mogła hasać 🤪
 
Echhh ta huśtawka emocji to też objaw..
Będzie dobrze !
Masz Męża. Masz bliskie osoby i masz nas.
Czego się obawiasz ?
Tego że nie podołamy finansowo... Tego że nie poradzę sobie z dwójką dzieci patrząc na to jaka jest Moja Córeczka tego nie że nie będę mogłam Maluszkowi wszystkiego zapewnić...
 
Tego że nie podołamy finansowo... Tego że nie poradzę sobie z dwójką dzieci patrząc na to jaka jest Moja Córeczka tego nie że nie będę mogłam Maluszkowi wszystkiego zapewnić...

Podobno drugie Dziecko jest o wiele grzeczniejsze niż pierwsze :D
Mój Franek to czort też i ma dopiero 1,5 roczku. Więc też będę miała ciekawie.
Jeśli chodzi o kase. Cóż. Może uda się zaradzic A może macie chwilowy kryzys.
Nic się nie bój.
Dziecko to Dar.
Znajdziesz siły żeby podołac zadaniu.
Wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Do góry