reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Lekarz nie widział w pęcherzyku zarodka. Najpierw pusty a po 2 tyg patrzył i patrzył i kazał przyjsc za tydzień jeśli nie pojawi się okres po tabletki. To by było we wtorek. A dziś poszłam do innego.
Co za historia :O
Dobrze, że poszłaś do kogoś innego jeszcze! :)
 
Dzięki :)
Zaniedbałam was trochę przez to wszystko ale mózg by mi wystrzelił jakbym miała jeszcze czytać i się stresowac itp dlatego dla spokojnej głowy na trochę zniknelam

Nie dziwie się :( tule... ja jak dowiedziałam się o krwiaku tez musiałam zniknąć stad przez kilka dni... ale wróciłam bo potrzebuje wygadania się a nie chce codziennie męża zamartwiać :( cieszę się ze udało sie wygrać z przeciwnościami !! ❤️
 
A badals może Betę w międzyczasie? Ja badałam i miałam mały przyrost i. Mimo, że lekarz kazał mi się tym w ogóle nie przejmować to wiesz jak to jest.. Lekarz swoje a my swoje [emoji6]
Nie badałam, nie jestem zwolennikiem sprawdzania wszystkiego bo bym zes wirowała 😂 cierpliwie czekalam. Robilam 3 sikane testy i byly wyraźniejsze-to mi wystarczylo 😂
 
Dziewczyny pojawia wam sie troche krwi przy wymiotach? Na koncowce?
Jak juz koncze to mam tak podrażnione gardlo ze zawsze pluje na końcu krwią :(

Tak sie cieszylam ze wczoraj taki super dzien, bez żadnych objawów.. A dzisiaj znowu bąbello daje matce do wiwatu :(

Ja nie wymiotuje tylko są mdłości wiec nie wiem od czego tak może być :( współczuje
 
Nie dziwie się :( tule... ja jak dowiedziałam się o krwiaku tez musiałam zniknąć stad przez kilka dni... ale wróciłam bo potrzebuje wygadania się a nie chce codziennie męża zamartwiać :( cieszę się ze udało sie wygrać z przeciwnościami !! ❤
Te chłopy to się z nami maja
Moj zgłupiał bo raz jestem w ciąży bo jest pęcherzyk a potem nie bo pusty a tu jednak jestem bo jest male 😂
 
Nie badałam, nie jestem zwolennikiem sprawdzania wszystkiego bo bym zes wirowała [emoji23] cierpliwie czekalam. Robilam 3 sikane testy i byly wyraźniejsze-to mi wystarczylo [emoji23]
Moje kreski też były grube jak nigdy dotąd, nawet w wieczornych godzinach.. Pozostaje mi czekać i wierzyć, że będzie ok [emoji4]
 
Moje kreski też były grube jak nigdy dotąd, nawet w wieczornych godzinach.. Pozostaje mi czekać i wierzyć, że będzie ok [emoji4]
Moj ostatni test jakoś 4 tyg temu robiony albo i więcej również był mega wyrazny. To dało mi pewność i potem już nic nie badałam.
Będzie dobrze ❤️
 
reklama
Te chłopy to się z nami maja
Moj zgłupiał bo raz jestem w ciąży bo jest pęcherzyk a potem nie bo pusty a tu jednak jestem bo jest male 😂

Heh ja mam taką historię że poszłam już w 5+3 pare dni temu i właśnie był sam pęcherzyk .
Mój mówi to co już nie jesteś w ciąży ..
Biedny musiał wyjść do kolegi pod sklep na piwo po dwóch miesiącach bo miał mnie serdecznie ... dość :D
Twoja historia daje mi nadzieję że u mnie też się pojawi kropek.
 
Do góry