reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Lekarz nie widział w pęcherzyku zarodka. Najpierw pusty a po 2 tyg patrzył i patrzył i kazał przyjsc za tydzień jeśli nie pojawi się okres po tabletki. To by było we wtorek. A dziś poszłam do innego.
O Wow No to nieźle Ci zafundował stresy Bardzo mądrą decyzję podjęłaś Trzymam kciuki, żeby to już był koniec nerwów
 
Cześć Dziewczyny 🙃 Z przyjemnością do Was dołączę! U mnie też póki co bezobjawowo, tylko piersi bolą ale to u mnie norma, co cykl od samiuśkiej owulacji tak było. Aktualnie 5+0 wg OM, 20.04 lekarz wypatrzył maluśką kropeczkę na usg, beta rośnie tak jak powinna, ale ten brak objawów jednak robi swoje i przyciąga dziwne myśli. Internet oczywiście nie pomaga ;) Następne USG mam dopiero 05.05, lecz myślę, że jeśli przez weekend żadne objawy się nie ujawnią to nie wytrzymam i będę chciała sprawdzić wcześniej, chociaż pewnie nie ma to najmniejszego sensu 😂
 
Cześć Dziewczyny 🙃 Z przyjemnością do Was dołączę! U mnie też póki co bezobjawowo, tylko piersi bolą ale to u mnie norma, co cykl od samiuśkiej owulacji tak było. Aktualnie 5+0 wg OM, 20.04 lekarz wypatrzył maluśką kropeczkę na usg, beta rośnie tak jak powinna, ale ten brak objawów jednak robi swoje i przyciąga dziwne myśli. Internet oczywiście nie pomaga ;) Następne USG mam dopiero 05.05, lecz myślę, że jeśli przez weekend żadne objawy się nie ujawnią to nie wytrzymam i będę chciała sprawdzić wcześniej, chociaż pewnie nie ma to najmniejszego sensu 😂
Ja nie mam żadnych objawów nawet że strony piersi :)
A który tydzień ? Super widok
7+5 czyli 8
Ciąża jest 2 tyg młodsza bo owulacja o dziwo była mniej więcej 30dc... o_O
 
Lekarz nie widział w pęcherzyku zarodka. Najpierw pusty a po 2 tyg patrzył i patrzył i kazał przyjsc za tydzień jeśli nie pojawi się okres po tabletki. To by było we wtorek. A dziś poszłam do innego.

No to super !!!! Jeju kamień z serca ! Gratulacje jeszcze raz teraz będzie już tylko lepiej ❤️✊🏻
 
reklama
Ja nie mam żadnych objawów nawet że strony piersi :)

7+5 czyli 8
Ciąża jest 2 tyg młodsza bo owulacja o dziwo była mniej więcej 30dc... o_O
U mnie też po pierwszym USG 2 tyg mlodsza wyszła, w pn mam następna wizytę. Mam nadzieję, że finał będzie taki jak u Ciebie [emoji6]
 
Do góry