reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Z tymi kąpielami najgorzej 😭 Czekam na lato z utęsknieniem, bo teraz to po prostu marznę 😕 Lubiłam się zawsze wyleżeć w wannie, a teraz raz dwa trzy i wyskok 😁
Wlasnie ja wczoraj pierwszy raz od dawna zdecydowalam sie na ta kapiel i woda byla 37 stopni...specjalnie mierzylam termometrem i normalnie weszlam i po minucie wyszlam...odkad nie moge sie kapac we wrzatku to kąpiel nie jest wcale przyjemna 😪😭
 
Witajcie 😊jak minela Wasza noc? U mnie tragedia poszłam spać o 21 że względu że Moja Córeczka o 5 wstaje ale ta noc była okropna ciągle się wybudzalam przez ból podbrzusza... Raz mocny i tępy raz lekki jak na okres dziewczyny serio martwi mnie to bo boli mnie w dzień w dzień od soboty
Nie pamiętam czy na początku zalecane, ale mnie na takie bóle brzucha pomagał magnez.
 
Właśnie, jak to jest tymi witaminami? Lekarz mi przepisał prenatal uno mówiąc, że jest tam wszystko co potrzebne, ale np. magnezu nie ma, a przedtem brałam regularnie. Co zażywacie?
Ja biore witaminy z tym skladem (zdj) plus osobno 600mg magnezu, 400mg potasu i dodatkowe żelazo
 

Załączniki

  • Screenshot_20200424-080913_Chrome.jpg
    Screenshot_20200424-080913_Chrome.jpg
    221,1 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Witajcie 😊jak minela Wasza noc? U mnie tragedia poszłam spać o 21 że względu że Moja Córeczka o 5 wstaje ale ta noc była okropna ciągle się wybudzalam przez ból podbrzusza... Raz mocny i tępy raz lekki jak na okres dziewczyny serio martwi mnie to bo boli mnie w dzień w dzień od soboty
Jeżeli ból jest taki, ze wybudza to skonsultowałabym to z lekarzem mimo wszystko.


czy Wam normalnie działają powiadomienia tu na forum? Bo mi w ogóle ;(
Klasycznym sposobem it przestałam temat obserwować i zaobserwowałam podobnie ale chyba nie w tym rzecz
 
Do góry