reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Też będę mieć w czwartek wizytę pierwsza u ginekologa w ciąży [emoji4][emoji4] i też nie mogę się doczekać aż zobaczę na ekranie mała kropeczke. Z moich obliczeń wychodzi że jestem w 7tyg, zobacze co lekarz powie czy wszystko jest okej i czy napewno jest to 7tydz

Ooo jak 7 tyg to będzie już na bank serducho słychać ! Ekstra! To będziemy sobie relacje zdawać ;p bo dopiero 6 tyg
 
14:40 mam nadzieje ze już będzie widać zarodek a może serduszko słychać bardzo bym chciała ale wiem ze co do serducha to bliżej 7 tyg.
Czyli u mnie będzie duża szansa że ciąża jak się prawidłowo rozwija to 7+5 będzie już serduszko.

Koniecznie daj znać po wizycie[emoji4][emoji4]
 
Oj u Ciebie to już na 100% kochana będzie serducho piękne
Cały czas się martwię czy zarodek i serduszko będzie. Przeszłam już ciąże bezzarodkowa w poprzednim roku i niby nie powinno się już zdazyc ale jesteśmy tylko ludźmi i w praktyce może się wszystko zdarzyć.

PS tak tak wiem że miałam myśleć pozytywnie ale czasami mnie takie doły łapią.
 
Czyli u mnie będzie duża szansa że ciąża jak się prawidłowo rozwija to 7+5 będzie już serduszko.

Koniecznie daj znać po wizycie[emoji4][emoji4]

Oczywiście ze dam znać. Mam nadzieje, ze zdjęcie nawet pokaże bąbelka, a u Ciebie to oczywiście ze będzie już serduszko bardzo fajna aplikacja przypasowala mi ciąża+ jak ściągniesz sobie masz każdy tydzień co widać na usg jak się rozwija cudnie to wyglada codziennie wchodzę po kilka razy żeby tylko zobaczyć rysunek ziarenka w 3D ❤️
 
Cały czas się martwię czy zarodek i serduszko będzie. Przeszłam już ciąże bezzarodkowa w poprzednim roku i niby nie powinno się już zdazyc ale jesteśmy tylko ludźmi i w praktyce może się wszystko zdarzyć.

PS tak tak wiem że miałam myśleć pozytywnie ale czasami mnie takie doły łapią.

Boziu nie martw mnie .... jak mogę zapytać w którym tyg sie dowiedziałaś ze bezzarodkowe ? :(
 
Boziu nie martw mnie .... jak mogę zapytać w którym tyg sie dowiedziałaś ze bezzarodkowe ? :(
Z OM 9tc pęcherzyk miał 25mm więc się zgadza. Ta ciąża była moja 4 obecnie jestem w 5 ciąży.

Nie miałam miesiączki 3-4tyg testy negatywne więc stwierdziłam że może coś nie tak a wtedy miałam bardzo długie cykle i pojechałam na urlop do Pl i coś mnie tknęło żeby iść do gin prywatnie no i usłyszałam ciąża ale bezzarodkowa[emoji26]
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście ze dam znać. Mam nadzieje, ze zdjęcie nawet pokaże bąbelka, a u Ciebie to oczywiście ze będzie już serduszko bardzo fajna aplikacja przypasowala mi ciąża+ jak ściągniesz sobie masz każdy tydzień co widać na usg jak się rozwija cudnie to wyglada codziennie wchodzę po kilka razy żeby tylko zobaczyć rysunek ziarenka w 3D [emoji3590]
Oglądałam ta aplikacje ściągnęłam ją nawet ale mi nie podpasowala i mam flo preglife i asystent ciąży. Ale po wizycie u gin zostawię tylko asystent ciąży. Co tydzień "maluszek" do mnie wiadomość pisze jaka ma wielkość co się z nim dzieje itd[emoji23][emoji23]
 
reklama
Też mam preglife i najbardziej mi ona podpasowala z tych wszystkich aplikacji [emoji4][emoji4][emoji4]
Oglądałam ta aplikacje ściągnęłam ją nawet ale mi nie podpasowala i mam flo preglife i asystent ciąży. Ale po wizycie u gin zostawię tylko asystent ciąży. Co tydzień "maluszek" do mnie wiadomość pisze jaka ma wielkość co się z nim dzieje itd[emoji23][emoji23]
 
Do góry