reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej!
Chce się właśnie umówić na wizytę ale nie wiem kiedy byłoby najlepiej. Aplikacja pokazuję mi tydzień 5 (4+7), myślałam żeby za dwa tygodnie iść ale chyba spróbuję się umówić na przyszły tydzień.
W sprawie TSH już napisałam do endo, mam nadzieję że udzieli szybkiej porady 🙂

ja byłam na wizycie 4+6 :) następną będę miała jak będzie 6+5 :)
było już widać kropeczkę :)
 
reklama
Haha😂 Mój mąż już chyba się kilka centymetrów nad ziemią unosi z radości 😀
Ja jeszcze ostrożnie, ale cieszę się 😉
Zasługę przypisuję też temu że anty hormonalna odstawilam rok temu w kwietniu, a zrobiłam to właśnie dlatego żeby hormony "unormowaly się", więc mam nadzieję że będzie dobrze i tak jak dziewczyny pisały, w grudniu będziemy witać bobasy na świecie 😉

mój mąż cały czas nie moze uwierzyć :D śmiejemy się, że tyle lat szkolił chlopaków, że musiały dać radę ;D
 
ja byłam na wizycie 4+6 :) następną będę miała jak będzie 6+5 :)
było już widać kropeczkę :)
Kochana to daj koniecznie znać po wizycie. Jestem ciekawa czy będzie już serduszko bo ja niestety albo stety wizytę mam dopiero jak będzie 7+5 i wydaje mi się ze serduszko powinno już być na 100% ale nie jestem pewna.
 
Dziewczyny, właśnie otrzymałam odpowiedź od endokrynologa. Przepisał mi Letrox 50 w dawce 1x1 i kontrolę tsh za 4tyg.
Czy któraś z Was ma doświadczenie z tym lekiem? Nigdy nie brałam leków "tarczycowych" i nie wiem czego się spodziewać...

Ja biorę od ponad roku. Zero dolegliwości jakichkolwiek
 
Kochana to daj koniecznie znać po wizycie. Jestem ciekawa czy będzie już serduszko bo ja niestety albo stety wizytę mam dopiero jak będzie 7+5 i wydaje mi się ze serduszko powinno już być na 100% ale nie jestem pewna.

Tez jestem ciekawa, ja będę mieć wizytę jak będę mieć 6+2 i tez licze ze zobaczę juz kropka mojego już w ten czwartek odliczam każda godzinę...
 
Juz troszke mi lepiej. Prawda jest taka ze co ma byc to bedzie. Uspokoil mnie bol w piersi ktorego nie mialam juz 2 dni i klucie w jajniku 😂 no i pelno zyl mi powychodzilo na piersiach i jakby w miejscu miednicy tak odchodzące od sfer intymnych w gore brzucha i na gore ud. Mam nadzieje ze bedzie dobrze 😊 gdyby beta nie rosła to chyba by sie nie pojawiły a zauwazylam od przedwczoraj ze mi wyszly.
 
reklama
Haha😂 Mój mąż już chyba się kilka centymetrów nad ziemią unosi z radości 😀
Ja jeszcze ostrożnie, ale cieszę się 😉
Zasługę przypisuję też temu że anty hormonalna odstawilam rok temu w kwietniu, a zrobiłam to właśnie dlatego żeby hormony "unormowaly się", więc mam nadzieję że będzie dobrze i tak jak dziewczyny pisały, w grudniu będziemy witać bobasy na świecie 😉

Tez odstawilam w kwietniu 😂 tez zeby sie unormowało :D oczywiscie ze bedziemy witać ❤️
 
Do góry