reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Kochana to daj koniecznie znać po wizycie. Jestem ciekawa czy będzie już serduszko bo ja niestety albo stety wizytę mam dopiero jak będzie 7+5 i wydaje mi się ze serduszko powinno już być na 100% ale nie jestem pewna.

Serduszko bije 21 dni po zaplodnieniu :) wiec mysle ze juz moze bic ❤️
 
reklama
Juz troszke mi lepiej. Prawda jest taka ze co ma byc to bedzie. Uspokoil mnie bol w piersi ktorego nie mialam juz 2 dni i klucie w jajniku 😂 no i pelno zyl mi powychodzilo na piersiach i jakby w miejscu miednicy tak odchodzące od sfer intymnych w gore brzucha i na gore ud. Mam nadzieje ze bedzie dobrze 😊 gdyby beta nie rosła to chyba by sie nie pojawiły a zauwazylam od przedwczoraj ze mi wyszly.

Ma pewno beta rosnie ❤️ inaczej by tak nie ciemniala kreska ❤️
 
Serduszko bije 21 dni po zaplodnieniu :) wiec mysle ze juz moze bic [emoji3590]
Właśnie ja czytałam różne artykuły i pisze ze 22-23 dni po zapłodnieniu. Ale kurde nie wiadomo czy można wierzyć. Czyli według teorii to u mnie na 100% powinno bić serduszko za 2 tygodnie?
 
Też będę mieć w czwartek wizytę pierwsza u ginekologa w ciąży [emoji4][emoji4] i też nie mogę się doczekać aż zobaczę na ekranie mała kropeczke. Z moich obliczeń wychodzi że jestem w 7tyg, zobacze co lekarz powie czy wszystko jest okej i czy napewno jest to 7tydz
Tez jestem ciekawa, ja będę mieć wizytę jak będę mieć 6+2 i tez licze ze zobaczę juz kropka mojego już w ten czwartek odliczam każda godzinę...
 
reklama
Też będę mieć w czwartek wizytę pierwsza u ginekologa w ciąży [emoji4][emoji4] i też nie mogę się doczekać aż zobaczę na ekranie mała kropeczke. Z moich obliczeń wychodzi że jestem w 7tyg, zobacze co lekarz powie czy wszystko jest okej i czy napewno jest to 7tydz
Jak to będzie 7tc to to już powinno być coś więcej widać niż sama kropke[emoji3059][emoji3059]
 
Do góry