reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Pamiętaj że betę robi się w odstępie 48h ewentualnie 72h nie więcej bo później nie idzie zinterpretować przyrostu czy jest prawidłowy czy nie.

Przepraszam wynik robiłaś dzisiaj czyli max w czwartek możesz powtórzyć i sprawdzić przyrost bety. [emoji3059]
Po 96 tez mozna. Przyrost powinien byc cos takiego jak pisze na zdj ponizej. Ja po 96 powtarzam bo byl weekend. Ale wiadomo powinno sie po 48 sprawdzac :)
 

Załączniki

  • 20200406_171622.jpg
    20200406_171622.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Po 96 tez mozna. Przyrost powinien byc cos takiego jak pisze na zdj ponizej. Ja po 96 powtarzam bo byl weekend. Ale wiadomo powinno sie po 48 sprawdzac :)
O no to super jeśli można nawet po 96h. Nie wiedziałam ale dobrze wiedzieć.

A Ty się nie denerwuj ta niska beta bo to o niczym nie świadczy. Najważniejszy to przyrost [emoji4]
 
O no to super jeśli można nawet po 96h. Nie wiedziałam ale dobrze wiedzieć.

A Ty się nie denerwuj ta niska beta bo to o niczym nie świadczy. Najważniejszy to przyrost [emoji4]
Mam nadzieje. Juz na staraczkach mnie uspokoily dziewczyny. Moze faktycznie mała bo dopiero niedawno sie zagniezdzil. Zastanawia mnie wlasnie to ze dzien przed zrobieniem bety na tescie byl cien cienia a po becie juz piękna krecha wiec beta musiala urosnąć...zobaczymy po kolejnych wynikach 😊
 
Mam nadzieje. Juz na staraczkach mnie uspokoily dziewczyny. Moze faktycznie mała bo dopiero niedawno sie zagniezdzil. Zastanawia mnie wlasnie to ze dzien przed zrobieniem bety na tescie byl cien cienia a po becie juz piękna krecha wiec beta musiala urosnąć...zobaczymy po kolejnych wynikach [emoji4]
Wierzę że będzie wszystko w porządku. To że miesiąc temu miałaś biochem nie oznacza że tym razem się to powtórzy. Wiem że łatwo się mówi sama przeszłam 4 straty w różnych tygodniach w tym była jedna biochemiczna w 2013r i to jest moja 5 ciąża. Też się boję ale mam przeczucie ze teraz musi być wszystko w porządku i czekam jeszcze 2 tygodnie z nadzieją że zobaczę zarodek i pięknie bijące serduszko jak dzwon[emoji3059]

Ty też usłyszysz wierzę w to. Nie myśl negatywnie bo to wcale nie pomoże.
 
Wierzę że będzie wszystko w porządku. To że miesiąc temu miałaś biochem nie oznacza że tym razem się to powtórzy. Wiem że łatwo się mówi sama przeszłam 4 straty w różnych tygodniach w tym była jedna biochemiczna w 2013r i to jest moja 5 ciąża. Też się boję ale mam przeczucie ze teraz musi być wszystko w porządku i czekam jeszcze 2 tygodnie z nadzieją że zobaczę zarodek i pięknie bijące serduszko jak dzwon[emoji3059]

Ty też usłyszysz wierzę w to. Nie myśl negatywnie bo to wcale nie pomoże.
Obysmy wszystkie grudniowe pod koniec roku chwaliły sie juz bobasami 😉
 
Obysmy wszystkie grudniowe pod koniec roku chwaliły sie juz bobasami 😉

Jednak się udało ! Super ! Gratuluje i witamy ✊🏻🥰 oczywiście beta najważniejszy przyrost ja tez miałam niska tydzień temu 196 jutro idę na wszystkie badania wiec zobaczymy jaka będzie po tygodniu licze na 1500 i dokładnie w grudniu będziemy się wszystkie chwalić różowymi bobaskami ❤️❤️❤️
 
Dziewczyny, właśnie otrzymałam odpowiedź od endokrynologa. Przepisał mi Letrox 50 w dawce 1x1 i kontrolę tsh za 4tyg.
Czy któraś z Was ma doświadczenie z tym lekiem? Nigdy nie brałam leków "tarczycowych" i nie wiem czego się spodziewać...
 
Dziewczyny, właśnie otrzymałam odpowiedź od endokrynologa. Przepisał mi Letrox 50 w dawce 1x1 i kontrolę tsh za 4tyg.
Czy któraś z Was ma doświadczenie z tym lekiem? Nigdy nie brałam leków "tarczycowych" i nie wiem czego się spodziewać...
Ja biorę ale l-trox to to samo co euthyrox tylko pod inna nazwa. Przy tych lekach nie powinno być skutków ubocznych (ja nie miałam i nie mam) a biorę od 9 lat obecnie dawka 150 dziennie.

Leki na tarczyce należy zażywać na czczo i między 30-60 minut po zażyciu nic nie pić i nie jeść. Tabletkę popić szklanka wody. To taka ciekawostka gdyby lekarz o tym nie po informował.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, ostatni okres zaczął mi się 9 marca, wczoraj zrobiłam test i pojawił się cień 😍 dziś powtórzyłam i kreska coraz bardziej wyraźna! Rano poleciałam na betę i właśnie dostałam wynik 120! Chyba jeszcze jestem w szoku, bo to był pierwszy cykl w którym się staraliśmy 🙈😀
@ była przewidziana na środę, a tu taka niespodzianka!
Zrobilam od razu TSH, bo na początku roku miałam 2,4 ale lekarz powiedział że nie trzeba jeszcze brać leków, a teraz wywaliło ponad 4... Bilans jest taki że już się cieszę i jednocześnie martwię 😉


gratulacje! <3 nam też się udało w pierwszym 🙈 :D
 
Do góry