reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

I znowu plamienie mam żywą krwia i skrzepy(Ale tylko przy siusianiu , nie chodzę były często do toalety)
Rano źle zaplikowalam luteine i wypadła mi do toalety



Teraz o 14:50 byłam w łazience A na podpasce zobaczyłam krew żywą na całej. A jak siusialam to czułam jak skrzepy lecą (3chyba były takie wielkie)
Chyba powinnaś pojechać do szpitala. Musi obejrzeć Cię lekarz.
 
reklama
Dziewczyny, ja przy becie dzisiaj zrobiłam jeszcze glukoze, bo przy staraniach brałam metformine ze względu na pcos no i mam wynik 96.8 a norma w ciąży jest 92. I już się stresuje bo grozi mi cukrzyca ciążowa i jakieś kurw... diety, pomiary cukru z palca i nie wiadomo co jeszcze [emoji26]
 
Hej Dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ?
Mnie dzisiaj pierwszy raz zemdlilo. Po serku Darku z Mlekowity, którego uwielbiam ale chyba już nie . Heh . Został jednak w żołądku.
Mój Syn postanowił wstać dzisiaj o 5 więc cieszę się na Jego drzemkę teraz bo leżę plackiem. Głowa ćmi.
Poczytam coś na Kindlu i pewnie usnę.
O 18 mam wizyte pierwsza . Bardzo proszę o kciuki.
Ile lat ma synek?
 
Hej Dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ?
Mnie dzisiaj pierwszy raz zemdlilo. Po serku Darku z Mlekowity, którego uwielbiam ale chyba już nie . Heh . Został jednak w żołądku.
Mój Syn postanowił wstać dzisiaj o 5 więc cieszę się na Jego drzemkę teraz bo leżę plackiem. Głowa ćmi.
Poczytam coś na Kindlu i pewnie usnę.
O 18 mam wizyte pierwsza . Bardzo proszę o kciuki.
Zaciśnięte ✊ dlugie ma synek drzemki?
 
U mnie tragedia z pamiecia...ciagle o czyms zapominam. W zyciu tak nie mialam. Mam taka skleroze teraz ze masakra 🤣 akurat przeprowadzka byla i dzis porzadki i tak łaże w jedna i druga bo albo zapomne po co ide albo co mialam zrobic
Ojj tak 😀 u mnie są jaja jak rozmawiam przez telefon, np. ostatnio trzy razy dzwoniłam do Mamy bo nie pamiętałam co ustaliłyśmy przy pierwszym telefonie 🤯🙊
Najbardziej się boję, że to może mieć wpływ na moją pracę. Co prawda przez koronawirusa pracuję z domu i pewnie mogłabym jeszcze chwilę nie mówić o ciąży, ale patrząc na spadek efektywności chyba będę musiała powiedzieć, żebym mogła trochę inaczej rozplanować zadania, bo nikt nie sprawdza tego co robię, więc nie mogę się mylić🤷‍♀️
 
reklama
I znowu plamienie mam żywą krwia i skrzepy(Ale tylko przy siusianiu , nie chodzę były często do toalety)
Rano źle zaplikowalam luteine i wypadła mi do toalety



Teraz o 14:50 byłam w łazience A na podpasce zobaczyłam krew żywą na całej. A jak siusialam to czułam jak skrzepy lecą (3chyba były takie wielkie)
O kurcze to nie dobrze. Staraj się jak najwięcej odpoczywać bo nic więcej tak na prawdę nie możesz zrobić.. oby krwawienie szybko minelo i wszystko było ok z ciążą..
 
Do góry