reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja robilam progesteron po tygodniu od pierwszego i pozniej znowu po tygodniu. W ciagu 48h to raczej wynik nie powinien nic znaczyc bo progesteron jest pulsacyjnie jakos wyrzucany ze raz moze byc wyzej raz troche nizej ale jak bylo tak jak u mnie ze spadek bul w coagu 2 tygodni taki duzy no to nie dobrze to bylo. Teraz badac juz nie bede bo pdzy lekach nie ma sensu ale puki co jest dobrze 😁 w kazdym razie po 1 progesteronie lepiej zrobic za tydzien albo dwa w zaleznosci jaki 1 wynik bo po 48h to nie wiele powie 😊
Dzięki za odpowiedz, właśnie tak mi się wydawało i specjalnie jak kupowałam to na osobnym kwitku ;)
to zrobię jakoś we wtorek następny akurat będę 2 dni przed wizyta to idealnie żeby ewentualnie konsultować wynik ;)

Swoją droga mój mąż zazdrosci mi tego, ze mogę być w ciąży (w sensie, ze to jest dostępne tylko dla kobiet ale takie magiczne, cudowne i w ogole). Ale kochany nie przeżyłby tylu badań z krwi. On się igieł nie boi ale jego organizm potrafi zareagować omdleniem. Ja jestem dawca krwi i na luzie, mogę nawet patrzeć jak mi się w żyłę wbijają.
 
reklama
A ja to znowu wszystko po mojej corce tak zostawialam, ze bedzie na nastepne, ale tak jakos nie wychodzilo z tym nastepnym, czas lecial, troche rzeczy pooddawalam, ale teraz jak na sylwestra bylismy w Rzymie u rodziny mojego m i tam u ciotki byla wielka torba ciuszkow niemowlecych po mojej corce i stwierdzilismy, ze czas sie tego pozbyc, bo nie moze tak wiecznie tam lezec i tak je przegladalam i bylo mi tak zal, bo takie piekne i w ogole wspomnienia... ah... No i oddalismy. No i teraz moze jednak jest fasolek... Eh taka przewrotnosc.
Może musieliście oczyścić atmosferę żeby Was nowe dziecię mogło wziac z zaskoczenia ;))
 
Dziewczyny, a ja nie mam żadnych objawów , zastanawiam się czy to dobrze, aż się stresuje teraz [emoji848]
Też nie mam. Jedynie po spacerze z córką, jak trochę posprzątam to mam taki ciężki brzuch i kłuję podbrzusze. A nie no w sumie jak tak teraz myślę, to sutku mnie bolą przy dotyku. A najgorsze, że nie pamiętam kiedy miałam dokładnie ostatni okres [emoji16] ale jakoś na koniec miesiąca, więc okaże się wszystko na wizycie :)
 
A ja to znowu wszystko po mojej corce tak zostawialam, ze bedzie na nastepne, ale tak jakos nie wychodzilo z tym nastepnym, czas lecial, troche rzeczy pooddawalam, ale teraz jak na sylwestra bylismy w Rzymie u rodziny mojego m i tam u ciotki byla wielka torba ciuszkow niemowlecych po mojej corce i stwierdzilismy, ze czas sie tego pozbyc, bo nie moze tak wiecznie tam lezec i tak je przegladalam i bylo mi tak zal, bo takie piekne i w ogole wspomnienia... ah... No i oddalismy. No i teraz moze jednak jest fasolek... Eh taka przewrotnosc.
Teraz będziesz z radością kompletowac wyprawke od nowa ;)
 
Hej Dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ?
Mnie dzisiaj pierwszy raz zemdlilo. Po serku Darku z Mlekowity, którego uwielbiam ale chyba już nie . Heh . Został jednak w żołądku.
Mój Syn postanowił wstać dzisiaj o 5 więc cieszę się na Jego drzemkę teraz bo leżę plackiem. Głowa ćmi.
Poczytam coś na Kindlu i pewnie usnę.
O 18 mam wizyte pierwsza . Bardzo proszę o kciuki.
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace

Mnie znowu mdli na Maxa.. Właśnie zjadłam pol bułki i chyba wcisnie drugie pół może przestanie mdlic. Nie mogę tak funkcjonować:/
 
Dziewczyny. Nie pamiętam, któraś z was już zamówiła segregator mamy ginekolog :) ma juz? Jak wrażenia? :)
Ja zamówiłam, wygląda fajnie i na pewno będzie pomocny, ale chyba wcisne tam kilka dodatkowych stron bo brakuje mi miejsca na notatki, a głowa mi jakoś gorzej działa ostatnio 😀
 
reklama
Do góry