reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny ja już po wizycie. Na ten moment wszystko wygląda prawidłowo. Jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, bardzo mnie to cieszy bo zostala wykluczona ciąża pozamaciczna i puste jajo (już raz miałam). Uspokoiłam się dzięki tej wizycie, wiem na czym stoje. Wiek ciąży zgadza się z ostatnią miesiączka. Tylko tyle albo aż tyle informacji 😊 trzymam teraz za pozostałe wizytujące kciuki i wierzę w pomyślne wizyty 🌸
 
reklama
Wczoraj jak wam pisałam że mam plamienie jasne. To dziś brazowe mam(bez skrzepow, nie mam żadnych boli).. Nie wiem czy to normalne. Wczoraj wzięłam luteine dopochwowo którą ginekolog mi przepisała. Dziś też wzięłam. Zapisana mam 2x1.
Brązowym nie musisz się jakoś mocno martwić. Często się zdarza na początku ciąży i najczesciej nie oznacza nic złego. Luteina pomoże 😉
 
Hej Dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ?
Mnie dzisiaj pierwszy raz zemdlilo. Po serku Darku z Mlekowity, którego uwielbiam ale chyba już nie . Heh . Został jednak w żołądku.
Mój Syn postanowił wstać dzisiaj o 5 więc cieszę się na Jego drzemkę teraz bo leżę plackiem. Głowa ćmi.
Poczytam coś na Kindlu i pewnie usnę.
O 18 mam wizyte pierwsza . Bardzo proszę o kciuki.

Będziemy trzymać kciuki 😊
A co do samopoczucia dzisiaj dostałam powera i posprzątałam całe mieszkanie 😅
 
I znowu plamienie mam żywą krwia i skrzepy(Ale tylko przy siusianiu , nie chodzę były często do toalety)
Rano źle zaplikowalam luteine i wypadła mi do toalety



Teraz o 14:50 byłam w łazience A na podpasce zobaczyłam krew żywą na całej. A jak siusialam to czułam jak skrzepy lecą (3chyba były takie wielkie)
 
Dzień dobry. Witam się nieśmiało. Nieśmiało, ponieważ nie mam jeszcze potwierdzonej ciąży. W niedzielę 19 kwietnia miałam mieć okres. Nie wiem co mnie podkusiło i zrobiłam rano test. Wyszedł pozytywny. Bety jeszcze nie robiłam. Dopiero w poniedziałek rano mam mieć bete pobrana a po poludniu w poniedzialek mam wizyte. Do tej pory nie mam okresu, wiec jest szansa, ze sie potwierdzi. No zobaczymy czas pokaze. Jakos tak spokojnie podchodze do tego. Jest to moja trzecia ciaza. Mam już dwoch synów 6 i 8 lat. W sumie nie planowana, ale i tak jakby sie potwierdzilo to bede sie cieszyc, bo dziecko to zawsze radosc.
Drogie Grudniowe mamy. Mam do was takie pytanie. Czy w zwiazku z tym koronawirusem unikacie chodzenia na zakupy i prosicie o to kogos bliskiego, czy az tak sie nie obawiacie wyjscia do sklepu po najpotrzebniejsze artykuly?
Pytam z ciekawosci bo sama nie wiem na ile sie ograniczac jesliby sie ciaza potwierdzila. Wiadomo ze ciaza czas szczególny i trzeba na siebie uwazac. Takze chcialabym znac waszą opinię :)

Pozdrawiam wszystkie Grudniówki :)
Gratuluję :) jeśli chodzi o zakupy to ja nie chodzę, wysyłam męża odkąd jestem w ciąży.
 
reklama
Do góry