reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Po cichutku sie witamy :) wyniki z 10 dnia po owulacji. Jak myslicie są ok? Dzis juz 14 dzien po owu i bylam na powtorce badan ale wyniki beda w srode dopiero. Miesiac temu mialam biochemiczna ktora stracilam 4 dni po spodziewanej @ beta byla wtedy 23 a progesteron 0.4 mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko dobrze [emoji3059] wstepnie termin na 14.12
Na tych badaniach się nie znam więc niestety nie pomogę. Ale witamy cieplutko kolejna grudnioweczke[emoji3059][emoji3059] spokojnej ciąży życzę i bez żadnych nie miłych niespodzianek. A no i gratuluję [emoji1768][emoji1768]
 
reklama
Ło matko, ale żeście naskrobały 😂
Witam nowe mamusie i trzymam za was kciuki 👍🥰
Ja biorę femibion1, bralam w poprzedniej ciąży i jakiś czas po przy karmieniu piersia i ja i mały czuliśmy się super.
Jutro mam wizyte i juz po malu stresa lapie. Czy wsio ok, czy coś będzie widać, czy nie złapie jakiegoś dziadostwa w przychodni... Echh no cóż, zobaczymy.

Kurcze takie piękne słońce i trzeba w domu siedzieć. Już bym chętnie syna dziadkom wywiozła na wieś... Przy mojej depresji lekach itp rzadko z domu wychodzę, ale teraz to już przeginka. Sama bym poszła w las nad jakas rzekę posiedzieć bo ileż można w bloku... Wyslalam meza po doniczki ziemię i nasiona. Przekopie balkon i zasieje hehe, bo jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma 😂
 
Cześć Dziewczyny, ostatni okres zaczął mi się 9 marca, wczoraj zrobiłam test i pojawił się cień 😍 dziś powtórzyłam i kreska coraz bardziej wyraźna! Rano poleciałam na betę i właśnie dostałam wynik 120! Chyba jeszcze jestem w szoku, bo to był pierwszy cykl w którym się staraliśmy 🙈😀
@ była przewidziana na środę, a tu taka niespodzianka!
Zrobilam od razu TSH, bo na początku roku miałam 2,4 ale lekarz powiedział że nie trzeba jeszcze brać leków, a teraz wywaliło ponad 4... Bilans jest taki że już się cieszę i jednocześnie martwię 😉
 

Załączniki

  • IMG_20200406_164059.jpg
    IMG_20200406_164059.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_20200406_164123.jpg
    IMG_20200406_164123.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_20200406_163429.jpg
    IMG_20200406_163429.jpg
    99 KB · Wyświetleń: 89
Cześć Dziewczyny, ostatni okres zaczął mi się 9 marca, wczoraj zrobiłam test i pojawił się cień [emoji7] dziś powtórzyłam i kreska coraz bardziej wyraźna! Rano poleciałam na betę i właśnie dostałam wynik 120! Chyba jeszcze jestem w szoku, bo to był pierwszy cykl w którym się staraliśmy [emoji85][emoji3]
@ była przewidziana na środę, a tu taka niespodzianka!
Zrobilam od razu TSH, bo na początku roku miałam 2,4 ale lekarz powiedział że nie trzeba jeszcze brać leków, a teraz wywaliło ponad 4... Bilans jest taki że już się cieszę i jednocześnie martwię [emoji6]
Witamy witamy. Super że nas co raz więcej. Gratuluję [emoji1768][emoji1768]i spokojnej ciąży.

W ciąży niestety tsh lubi skakać także polecam konsultacje z endo lub gin i wdrążyć leki bo tsh jak na ciaze i też przy staraniach za wysokie. Ale nie martw się lekarz napewno szybko zbije i będzie wszystko ok. Umawiałaś się już do gin?

PS. Ja właśnie na kontrolne tsh idę 15.04 ale ja choruje na niedoczynność hashimoto i biorę dawkę 150 wynik ze stycznia był w okolicach 2.5
 
Hej!
Chce się właśnie umówić na wizytę ale nie wiem kiedy byłoby najlepiej. Aplikacja pokazuję mi tydzień 5 (4+7), myślałam żeby za dwa tygodnie iść ale chyba spróbuję się umówić na przyszły tydzień.
W sprawie TSH już napisałam do endo, mam nadzieję że udzieli szybkiej porady 🙂

Witamy witamy. Super że nas co raz więcej. Gratuluję [emoji1768][emoji1768]i spokojnej ciąży.

W ciąży niestety tsh lubi skakać także polecam konsultacje z endo lub gin i wdrążyć leki bo tsh jak na ciaze i też przy staraniach za wysokie. Ale nie martw się lekarz napewno szybko zbije i będzie wszystko ok. Umawiałaś się już do gin?

PS. Ja właśnie na kontrolne tsh idę 15.04 ale ja choruje na niedoczynność hashimoto i biorę dawkę 150 wynik ze stycznia był w okolicach 2.5
 
Hej!
Chce się właśnie umówić na wizytę ale nie wiem kiedy byłoby najlepiej. Aplikacja pokazuję mi tydzień 5 (4+7), myślałam żeby za dwa tygodnie iść ale chyba spróbuję się umówić na przyszły tydzień.
W sprawie TSH już napisałam do endo, mam nadzieję że udzieli szybkiej porady [emoji846]
Z gin się nie spiesz. Ja byłam 4+6 i widziałam tylko pęcherzyk ciążowy 4mm kolejna wizyta 20.04 i to będzie mniej więcej 7+5 i mam nadzieję że już będzie zarodek i serducho biło jak dzwon [emoji3059]

Dobrze ze mogłaś napisać do endo. Napewno coś poradzi żeby jak najszybciej zbic tsh.
Będziesz powtarzać betę czy dobrze przyrasta?
 
reklama
@młoda1994 myślę, że zrobię bete jeszcze raz w tym tygodniu, może w czwartek
Pamiętaj że betę robi się w odstępie 48h ewentualnie 72h nie więcej bo później nie idzie zinterpretować przyrostu czy jest prawidłowy czy nie.

Przepraszam wynik robiłaś dzisiaj czyli max w czwartek możesz powtórzyć i sprawdzić przyrost bety. [emoji3059]
 
Do góry