reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

To nie fair, ja też zamówiłam w niedzielę [emoji38]
Moja paczka ma tylko status że zarejestrowano u nadawcy taką przesyłkę.
A orientujesz się czy oni dają tą ramkę na usg gratis? Bo zastanawiałam się czy ją kupić i w końcu zrezygnowałam ale coś mi się kojarzy że do czegoś tam dają ją dodatkowo.
A którą okładkę wybrałaś?

Okładkę wybierał mąż, padło na retro ;) może właśnie te były dostępne od reki?
Wydaje mi się, ze w gratisie jest tylko przypinka, nie rzuciło mi się w oczy żeby ramka była ;)
A Ty który wybrałaś?


A z tym, ze nie chce wiedzieć to rzeczywiście ciężko. Chyba, ze wszystko w kolorach neutralnych :D trzymam kciuki za piękna betę!
 
reklama
Okładkę wybierał mąż, padło na retro ;) może właśnie te były dostępne od reki?
Wydaje mi się, ze w gratisie jest tylko przypinka, nie rzuciło mi się w oczy żeby ramka była ;)
A Ty który wybrałaś?


A z tym, ze nie chce wiedzieć to rzeczywiście ciężko. Chyba, ze wszystko w kolorach neutralnych :D trzymam kciuki za piękna betę!
Moj jak mu powiedziałam że zamawiam to stwierdzil ze w domu jest pelno segregatorów 😂 i co za różnica jaki :D jak czasem kocham to jego nie kupowanie zbędnych rzeczy tak teraz go wysmialam 😂
 
Ja wybrałam "hit". To ten z napisem segregator ciążowy.
Okładkę wybierał mąż, padło na retro ;) może właśnie te były dostępne od reki?
Wydaje mi się, ze w gratisie jest tylko przypinka, nie rzuciło mi się w oczy żeby ramka była ;)
A Ty który wybrałaś?


A z tym, ze nie chce wiedzieć to rzeczywiście ciężko. Chyba, ze wszystko w kolorach neutralnych :D trzymam kciuki za piękna betę!
 
Dzis czuje sie dobrze. Pelna energii jestem 😅 powiedzcie mi rano jak troche pochodzilam kilka razy mnie zabolalo lub zaczelo kluc jakby w miejscu spojenia lonowego ale po jednej stronie tylko. Czy to jest ok? Ze sie rozciaga wszystko czy to nie jest dobrze? Ja przez to poprzednie poronienie to w paranocje popadam z niekotymi rzeczami bo nie sadzilam ze z ciaza wiaze sie tyle rzeczy 😅 musze sie upewniac dla spokoju wiec wybaczcie prosze ale przewrazliwiona jestem😊
 
Moj jak mu powiedziałam że zamawiam to stwierdzil ze w domu jest pelno segregatorów 😂 i co za różnica jaki :D jak czasem kocham to jego nie kupowanie zbędnych rzeczy tak teraz go wysmialam 😂
haha :D

Nie no mój zbędnych rzeczy sam nie kupuje ale mnie zachęca, siedzi jak taki diabełek "no zamów sobie, no zamów".
Ale akurat ten segregator to jestem pewna, że z egoistycznych pobudek zamówił. Ja jestem artystyczną duszą - sama wiem gdzie co mam ale dla osób postronnych to jest chaos :D jak będzie w segregatorze to jakby cokolwiek się działo to on też będzie miał łatwy dostęp do wszystkich badań.
 
Moj jak mu powiedziałam że zamawiam to stwierdzil ze w domu jest pelno segregatorów 😂 i co za różnica jaki :D jak czasem kocham to jego nie kupowanie zbędnych rzeczy tak teraz go wysmialam 😂

Hahahha moj identycznie zareagował 😂 a jak mówiłam ze muszę jakies koszulki kupić coś to mówił ze będę w jego chodzić 😂 oczywiście droczy się agenty jedne 😂 co do segregatorów to jak zaczęłam starania to miały fajniejsze okładki teraz powiem szczerze żadna jakoś mnie nie zachwyca 😂 ale i tak kupię oczywiście ale dopiero po usg po 4 maja 😜 dajcie znać dajcie jak przyjdą 😁
 
reklama
Wczoraj jak wam pisałam że mam plamienie jasne. To dziś brazowe mam(bez skrzepow, nie mam żadnych boli).. Nie wiem czy to normalne. Wczoraj wzięłam luteine dopochwowo którą ginekolog mi przepisała. Dziś też wzięłam. Zapisana mam 2x1.

Dobrze ze przepisał luteinę powinna pomoc. Ja powinnam mieć krwawienia bo wykryli mi krwiaka i właśnie dziwił się lekarz ze nie miałam krwi ani żywej ani brązowej ale ja naszczescie nic nie mam ale przygotował mnie ze może tak się stać. I jak jest brązowe to znaczy ze jest już dobrze ;) wiec główka do góry będzie dobrze !
 
Do góry