reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Więc może coś naruszył Ci doktorka. Łez odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Czesto po badaniu mozna płacić bo wszystko mocno ukrqione teraz.

Być może że naruszyła. Teraz jak byłam w toalecie to widziałam małe skrzepy i zaczęłam znowu panikowac...
[/QUOTE]


Spokojnie .
Zrobię następny :) ale to już nie prędzej niż w dniu terminu @ :).

Ja polecam Pink super czuły. Zrób za 48 h
 
Chyba jednak nie zaszkodzila mi wczoraj zupa. Znowu na wieczor sie prze okropnie czuje. Mdli mnie niesamowicie az mam takie mulenie w glowie nie umiem opisac tego uczucia...nie wiem co ze mna. Caly dzien ok, moge jesc a na wieczor cos takiego kolejny dzien...okropnie sie czuje 😢
U mnie zaczyna się popołudniu w okolicach obiadu i trwa do wieczora i w nocy też nie najlepiej się czuje jak wstaje to młodego..
 
Wczoraj jak wam pisałam że mam plamienie jasne. To dziś brazowe mam(bez skrzepow, nie mam żadnych boli).. Nie wiem czy to normalne. Wczoraj wzięłam luteine dopochwowo którą ginekolog mi przepisała. Dziś też wzięłam. Zapisana mam 2x1.
 
reklama
Do góry