reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wczoraj jak wam pisałam że mam plamienie jasne. To dziś brazowe mam(bez skrzepow, nie mam żadnych boli).. Nie wiem czy to normalne. Wczoraj wzięłam luteine dopochwowo którą ginekolog mi przepisała. Dziś też wzięłam. Zapisana mam 2x1.

To bardzo dobrze że nie ma już żywej czerwonej krwi. Ta ciemna oznacza że się utleniła czyli jest pewnie po tym naruszeniu z badania..oczyszcza się :)
 
Chyba jednak nie zaszkodzila mi wczoraj zupa. Znowu na wieczor sie prze okropnie czuje. Mdli mnie niesamowicie az mam takie mulenie w glowie nie umiem opisac tego uczucia...nie wiem co ze mna. Caly dzien ok, moge jesc a na wieczor cos takiego kolejny dzien...okropnie sie czuje 😢

Jak dziś się czujesz , ja nie dawno się obudziłam Ale leżę i boję się wstać tak mi dobrze że brzuch nie boli, nic mi nie jest ufff cudowne uczucie :D

Dziewczyny bardzo dziękuję, że mnie wczoraj pocieszyłyscie. Dzisiaj robiłam kolejny test i druga kreseczkę jest już widoczna gołym okiem :) wydaje mi się, że zagniezdzenie było dopiero po 11-12 dniach i dlatego wcześniej miałam takie bladziochy. Jedziemy do teściów na majówkę, więc przy okazji tesciowa mnie zbada <3 mam nadzieję,.że już będzie coś widać. Objawów jakiś szczególnych nie mam- może trochę jestem jak słoń w składzie porcelany- odbijam się od ścian i od drzwi xd, poza tym czuję, że mój i tak duży brzuch jest bardzo spuchniety. Wczoraj czułam się trochę jak przed okresem.

Robilam tez paskowe testy i pierwsze 2 bulu jeszcze słabsze niż Twoje bo na zdj nie wyszły, ale ja wtedy myslalam że to kreska ewaporacyjna... 3 dnia po więcej niż 5 minutach byla juz rozowa.. jasna Ale ewidentnie rozowa.. I po kilku dniach już ciemna.

U mnie zaczyna się popołudniu w okolicach obiadu i trwa do wieczora i w nocy też nie najlepiej się czuje jak wstaje to młodego..

Mnie wczoraj też strasznie męczyła od ok 14 do 18 z krótkimi przerwami i takimi napadami że nie mogłam sobie pozycji znalezc.. stąd mysli o kamieniach potem od ok 21 do 23.30 znowu.. ahhh
Oby już odeszły te mdlosci.

Wczoraj jak wam pisałam że mam plamienie jasne. To dziś brazowe mam(bez skrzepow, nie mam żadnych boli).. Nie wiem czy to normalne. Wczoraj wzięłam luteine dopochwowo którą ginekolog mi przepisała. Dziś też wzięłam. Zapisana mam 2x1.

Więc dla mnie sprawa jasna. Plamienie po badaniu A dzidzia wsio ok ;)
Odpoczywaj i czekaj na kolejną wizytę.
Wgl np moja mama 3 miesiące krwawila w okolicach okresu.. niby słabiej niż zwykle Ale jednak żywą krwią ze 3 dni, nawet nie wiedziała że w ciazy jest przez to A urodziła zdrowego syna.
W kolejnych 2 ciazach nie krwawila już na początku.
 
To bardzo szybko Ci się udało. Oni teraz piszą że nawet do 14 dni wysyłka. Ja dostałam tylko powiadomienie o liście przewozowym i nic więcej.
No właśnie zamówiłam w niedzielę i od razu dostałam wiadomość, że przesyłkę dostanę we wtorek co mnie zdziwiło bo właśnie wisiało na stronie 5-14 dni.
Wczoraj wyszło z Warszawy i dostałam aktualizację, że jednak w środę będzie przesyłka. No ale zobaczymy czy rzeczywiście dojdzie ;)

@Ragda dam znać ;)
 
Hej Dziewczyny! Beta powtórzona i dodatkowo glukozę zrobiłam bo przy staraniach brałam metforminę ze względu na cukier w górnej granicy. Jak beta wyjdzie w normie to zamierzam zadzwonić dzisiaj do rodziców [emoji4]
Zastanawiam się co do różnych witamin które brałam przed ciążą, czy mogę nadal brać magnez i witamine C?
Jeśli chodzi o kwas i d3 to kończę opakowanie pregny start którą miałam i zamierzam kupić coś typowo ciążowego ale jeszcze nie wiem co [emoji28]

Wiecie co, wczoraj mój niemąż pyta mnie czy będziemy chcieli wiedzieć jakiej płci będzie dziecko, ja mówię że oczywiście że będę chciała wiedzieć, muszę, a on do mnie żebym jemu nie mówiła co będzie [emoji2957][emoji38]
Ale jak to?? Jak mam kupować rzeczy dla dziecka i ubranka tak żeby się nie zorientował [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
To nie fair, ja też zamówiłam w niedzielę [emoji38]
Moja paczka ma tylko status że zarejestrowano u nadawcy taką przesyłkę.
A orientujesz się czy oni dają tą ramkę na usg gratis? Bo zastanawiałam się czy ją kupić i w końcu zrezygnowałam ale coś mi się kojarzy że do czegoś tam dają ją dodatkowo.
A którą okładkę wybrałaś?
No właśnie zamówiłam w niedzielę i od razu dostałam wiadomość, że przesyłkę dostanę we wtorek co mnie zdziwiło bo właśnie wisiało na stronie 5-14 dni.
Wczoraj wyszło z Warszawy i dostałam aktualizację, że jednak w środę będzie przesyłka. No ale zobaczymy czy rzeczywiście dojdzie ;)

@Ragda dam znać ;)
 
Do góry