reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jak wygląda w obecnej sytuacji wizyta u ginekologa? Nie będzie z tym żadnego problemu?
To moja pierwsza ciąża I nie za bardzo wiem co robić dalej, po pozytywnym teście:)
 
O super, to jest tu nas kilka w tych świątecznych [emoji23]
A Ty na która masz wizytę?

No wydaje mi się że odczuwam je, ja miałam już 4 torbiele więc u mnie batalia z nimi trwa ponad rok, ale potem jak się zaglebialam.. to wiecie co ja nie wiem czy nie nie nabawilam torbieli tamponami...
Bo później jak przestałam używać tamponow to z okresu na okres torbiele się po troszku zluszczaly. Jedna miałam już bardzo nieciekawa i ginekolozka mi powiedziała że ja raczej trzeba będzie chirurgicznie A ona się jednak później zmieniła w czynnosciowa. Więc będę się trzymała że te tampony to nic dobrego...
Ja sobie kupilam ten, nie wiem jak to po polsku poprawnie.. kubek menstruacyjny? Ciezko mi bylo sie do niego przekonac, zwlaszcza, ze mialam bardzo bardzo obfite miesiaczki, ale jakos sie przyzwyczailam. W lecie naprawde jest super, mozna isc na plaze czy na basen 😉
 
Jak wygląda w obecnej sytuacji wizyta u ginekologa? Nie będzie z tym żadnego problemu?
To moja pierwsza ciąża I nie za bardzo wiem co robić dalej, po pozytywnym teście:)
U mnie przyjmują kobiety w ciąży, chociaż koleżanka się śmiała że lekarz jest w maseczce i przyłbicy i trudno jest zrozumieć co mówi. No i niestety nie można z partnerem. A po teście powinnaś zrobić najpierw badanie beta hcg i progesteronu z krwi, betę najlepiej powtórzyć po 48 godzinach i wtedy się skonsultować z lekarzem i umówić na wizytę. Wcześniej nie za dużo zobaczy.
 
U mnie przyjmują kobiety w ciąży, chociaż koleżanka się śmiała że lekarz jest w maseczce i przyłbicy i trudno jest zrozumieć co mówi. No i niestety nie można z partnerem. A po teście powinnaś zrobić najpierw badanie beta hcg i progesteronu z krwi, betę najlepiej powtórzyć po 48 godzinach i wtedy się skonsultować z lekarzem i umówić na wizytę. Wcześniej nie za dużo zobaczy.
Dziękuję bardzo :)
 
reklama
Do góry