reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Bardzo dobrze, tylko uciążliwy jest dla mnie ból piersi i sutek. 25lutego, miałam ostatni okres. Dziś będę wiedziała czy jutro czy we czwartek wizyta. [emoji4]

To jedziemy na jednym wózku ja tez 25 luty ostatnia miesiączka ☺️ ja jutro badania krwi i tez w czwartek wizyta i nie mogę się doczekać usg 🙏🏼 to czekamy na wieści po wizycie :) a betę robiłaś już ?
 
reklama
Nie robiłam bety. Robiłam test w tamtym tyg. Ale już wiedziałam że nie dostanę miesiączki w terminie w marcu, przeczuwalam to [emoji16]
To jedziemy na jednym wózku ja tez 25 luty ostatnia miesiączka [emoji3526] ja jutro badania krwi i tez w czwartek wizyta i nie mogę się doczekać usg [emoji1374] to czekamy na wieści po wizycie :) a betę robiłaś już ?
 
Macie jakieś kremy albo coś podobnego poleconego na rozstępy? Chce uniknąć sporych rozstępów oczywiście jeśli się tak da [emoji16][emoji16]
Ja w poprzedniej ciąży używałam balsamu z palmersa. Nie wiem czy to jego zasługa, w sumie w to wątpię, w każdym razie nie mam ani jednego rozstępu :)
 
Długo się staraliscie?

Rozmawialiśmy na ten temat Ale nie powiedzieliśmy sobie że teraz ma być i koniec. Tylko poprostu rozmawialiśmy, będziemy próbować jak się uda teraz to super, damy radę. A jak nie to normalnie będziemy próbować aż się uda tak bez presji że musi być i koniec. Tak od grudnia próbowaliśmy
 
reklama
Do góry