reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ide jutro ma badania :)
Wlasnie mnie przeraziła przyjaciolka kwota jaka ona zaplacila.. Zaplacila 350zl za badania. :D mega duzo mi sie to wydaje

Ja idę jutro na badania wszytskie i tez jestem ciekawa kwoty bo mi za sama betę krzyknęli tydzień temu 51 zł :/ wiec tsh glukoza mocz itd to ja nie wiem chyba koło 500 zł zapłacę
 
reklama
Witam się :)
Termin jak liczyłam mniej więcej bym miała na 1grudzien. Zobaczymy co powie ginekolog. Mam nadzieję że jest wszystko okej z dzidzia. Nie miałam jeszcze wizyty u gina, będę miała w tym tygodniu.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę wam zdrówka dla was i dla dzieci[emoji8][emoji8]

Witamy i również dużo zdrówka dla maleństwa 🥰
 
A co to za badania?
Macie ten plus że możecie robić prywatnie ja mieszkam w DE i wszystko na skierowania i póki nie dostanę skierowań od gin to nie zrobię żadnych badań a żeby było bardziej śmieszniej to labo jest u gin i nigdzie dodatkowo chodzić nie muszę.

Ja dostałam właśnie od gina skierowanie na badani te podstawowe w ciąży tsh, glukoza, HIV, toksoplazmoza, morfologia ogólna, mocz, beta itd a z labo u gina to super masz chodź ja w sumie mam labo w swojej miejscowości 5 min ode mnie a do lekarza muszę jechać autem z 30 min wiec tez zle nie mam heheh
 
Tak mi smutno was opuścić. Myślałam, że zostanę tu z Wami dłużej, aby dzielić sie z Wami wspólnie szczęściem. Ale bede tu zagladac jak wyglada sprawa u Was. Życzę Wam wszystkim szczesliwej ciąży😘
Dzięki :) trzymam kciuki, żebyś i Ty w niedługim czasie znowu cieszyła się ciążą ale tym razem nie na chwilę a na całe 9 miesięcy, a potem żebyś mogła tulić ślicznego różowego bobasa 😍
 
Ja robiłam takie i zaplacilam 222zl

IMG_20200406_092814.jpg
 
Witam się :)
Termin jak liczyłam mniej więcej bym miała na 1grudzien. Zobaczymy co powie ginekolog. Mam nadzieję że jest wszystko okej z dzidzia. Nie miałam jeszcze wizyty u gina, będę miała w tym tygodniu.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę wam zdrówka dla was i dla dzieci[emoji8][emoji8]
Czesc :) jak się czujesz? Kiedy miałaś ostatni okres i ktorego dnia masz wizytę?
 
Witam się :)
Termin jak liczyłam mniej więcej bym miała na 1grudzien. Zobaczymy co powie ginekolog. Mam nadzieję że jest wszystko okej z dzidzia. Nie miałam jeszcze wizyty u gina, będę miała w tym tygodniu.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę wam zdrówka dla was i dla dzieci[emoji8][emoji8]
Witaj kochana. Kiedy miałaś okres? I którego masz wizytę?

Również życzę dużo zdrówka i dla ciebie i dla dzidziusia.
 
Ja dostałam właśnie od gina skierowanie na badani te podstawowe w ciąży tsh, glukoza, HIV, toksoplazmoza, morfologia ogólna, mocz, beta itd a z labo u gina to super masz chodź ja w sumie mam labo w swojej miejscowości 5 min ode mnie a do lekarza muszę jechać autem z 30 min wiec tez zle nie mam heheh
O no to dużo tych badań. Ja mam gin 60km od mojego miejsca zamieszkania co trochę mnie irytuje ale dam radę.
 
reklama
Do góry