reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jak liczyłam to wychodzi mi 7tydz, na jednej aplikacji też pokazuje mi 7tydz. Na 2 innych mi pokazuje że 5t 6d i jeszcze dwóch innych pokazuje że 6t. I już się sama pogubiłam który to tydzień. Może źle liczyłam nie wiem, pierwszy raz jestem w ciąży, nikt mi nie mówił jak się liczy, przeczytałam w Internecie jak powinno się liczyć. Ale jak rozmawiałam z koleżanką w tamtym tyg to jak ona liczyła to mówiła że to 6tydz jest. No to teraz wychodziloby że jest 7tydz
No to będę oczekiwać z Tobą na Twoja wizytę bo ja mam za 14 dni druga wizytę[emoji4]
A który wychodzi tydzień z OM?
 
Jak liczyłam to wychodzi mi 7tydz, na jednej aplikacji też pokazuje mi 7tydz. Na 2 innych mi pokazuje że 5t 6d i jeszcze dwóch innych pokazuje że 6t. I już się sama pogubiłam który to tydzień. Może źle liczyłam nie wiem, pierwszy raz jestem w ciąży, nikt mi nie mówił jak się liczy, przeczytałam w Internecie jak powinno się liczyć. Ale jak rozmawiałam z koleżanką w tamtym tyg to jak ona liczyła to mówiła że to 6tydz jest. No to teraz wychodziloby że jest 7tydz
Do aplikacji jak wpiszesz ostatni termin miesiączki to sama ci wyliczy. Ale u lekarza będzie najpewniej bo to usg pokaże. Jeszcze parę dni i się dowiesz. Z niecierpliwością czekam na relacje z wizyty[emoji4]
 
No właśnie czekam na usg, to wtedy wszystko będzie wiadome który tydzień i wgl czy jest wszystko dobrze z dzidzia. Z chłopakiem mamy nadzieję że wszystko dobrze się rozwija[emoji4][emoji4]
Do aplikacji jak wpiszesz ostatni termin miesiączki to sama ci wyliczy. Ale u lekarza będzie najpewniej bo to usg pokaże. Jeszcze parę dni i się dowiesz. Z niecierpliwością czekam na relacje z wizyty[emoji4]
 
reklama
Macie jakieś kremy albo coś podobnego poleconego na rozstępy? Chce uniknąć sporych rozstępów oczywiście jeśli się tak da [emoji16][emoji16]
 
Do góry