reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Kochana ja nie mam siły. Od sierpnia żeśmy się nie starali ale ze ja kilka lat doprowadzałam hormony do ładu i składu to nie chciałam antykoncepcji no i teraz wyszło nie spodziewanie.

Ja też się boję ale teraz musi być w porządku nie biorę nic innego pod uwagę.

Rozumiem że się boisz i strach będzie nawet jak uda Ci się zajść w ciążę i tego ci życzę żebyś zaszła ale strach cię nie opuści niestety.

Dokładnie nie może być inaczej ! Pozytywny myślenie to najważniejsze ! ❤️
 
reklama
Rozumiem. Każda ma z nas tutaj swoją „straszna” historie i wcale się nie dziwie jak masz nauczkę z testami to trwaj kochana do wizyty . Trzymam mocno kciuki. Ja nigdy nie widziałam u siebie nawet cień cienia na teście wiec po ponad trzech latach starań nie żałuje testów [emoji23] ale już ostatni więcej nie będę przeginać [emoji12]
Teraz te testy biorę w żartach bo co mi zostało. Teraz jak bym kupiła i zrobiła i wyjdzie negatywny to do 20.04 wypadną mi wszystkie wlosy[emoji1787][emoji1787]
 
Dokładnie nie może być inaczej ! Pozytywny myślenie to najważniejsze ! [emoji3590]
Nie chce myśleć negatywnie ale jak widzę na forach że dziewczyny ronią lub kilka lat nie wychodzi a badania są ok to strasznie mnie to dotyka. Ale jak widzę że kobiety wrzucają co rusz testy pozytywne to buzia mi się śmieje z radości.
 
Tak mi smutno was opuścić. Myślałam, że zostanę tu z Wami dłużej, aby dzielić sie z Wami wspólnie szczęściem. Ale bede tu zagladac jak wyglada sprawa u Was. Życzę Wam wszystkim szczesliwej ciąży[emoji8]
Dziękuję. U ciebie się też uda zobaczysz i to szybciej niż myslisz[emoji3059] przytulam wirtualnie mocno mocno
 
Tak mi smutno was opuścić. Myślałam, że zostanę tu z Wami dłużej, aby dzielić sie z Wami wspólnie szczęściem. Ale bede tu zagladac jak wyglada sprawa u Was. Życzę Wam wszystkim szczesliwej ciąży😘

Dokładnie zapewne zagościsz w kolejnym miesiącu 🥰✊🏻 trzymamy kciuki. Powiedzonka kochana !
 
Ide jutro ma badania :)
Wlasnie mnie przeraziła przyjaciolka kwota jaka ona zaplacila.. Zaplacila 350zl za badania. :D mega duzo mi sie to wydaje
 
Ide jutro ma badania :)
Wlasnie mnie przeraziła przyjaciolka kwota jaka ona zaplacila.. Zaplacila 350zl za badania. :D mega duzo mi sie to wydaje
A co to za badania?
Macie ten plus że możecie robić prywatnie ja mieszkam w DE i wszystko na skierowania i póki nie dostanę skierowań od gin to nie zrobię żadnych badań a żeby było bardziej śmieszniej to labo jest u gin i nigdzie dodatkowo chodzić nie muszę.
 
reklama
Witam się :)
Termin jak liczyłam mniej więcej bym miała na 1grudzien. Zobaczymy co powie ginekolog. Mam nadzieję że jest wszystko okej z dzidzia. Nie miałam jeszcze wizyty u gina, będę miała w tym tygodniu.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę wam zdrówka dla was i dla dzieci[emoji8][emoji8]
 
Do góry