reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Badania zespołu łamliwego chromosomu x nie odbyło się. W ogóle nie byłam zarejestrowana a dzisiaj nawet tego badania nie wykonują. Bez sensu tyle jechałam.
 
Dziewczyny wracam i też żegnam się z wami. Podejrzana ciąża poza maciczna lub wchloniecie się pęcherzyka ciazowego. Pobrali mi krew na beta hcg i tsh i lekarz będzie do mnie dzwonił
Aż mnie ciarki przeszły. Pozamaciczna? A nie byłaś wcześniej na wizycie, nie widziałaś w ogóle pęcherzyka ciążowego?
Tak strasznie mi przykro, nie mogę uwierzyć.
 
Dziewczyny wracam i też żegnam się z wami. Podejrzana ciąża poza maciczna lub wchloniecie się pęcherzyka ciazowego. Pobrali mi krew na beta hcg i tsh i lekarz będzie do mnie dzwonił
Bardzo bardzo mi przykro Wiem, że żadne słowa Ci teraz nie pomogą, ale pamiętaj, że czasami po trudnej drodze jest piękna nagroda i trzymam kciuki z całych sił, żeby i u Ciebie tak było 💞
 
Aż mnie ciarki przeszły. Pozamaciczna? A nie byłaś wcześniej na wizycie, nie widziałaś w ogóle pęcherzyka ciążowego?
Tak strasznie mi przykro, nie mogę uwierzyć.
Byłam i był pęcherzyk a teraz pow że nie ma i że podejrzewa też ciąże poza maciczna lub wchloniecie się pęcherzyka.

Nic uciekam dziewczyny to juz nie mój termin porodu. Wszystkim wam życzę szczęśliwej ciąży i rozwiązania
 
reklama
Do góry