reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Masakra :/ale powiem szczerze ja teraz dzownie przed wizyta i się upewniam no przez ta koronę oni są crazy wszyscy :/ jak jechalam na pierwsza wizytę lekarz zapomniał o mnie i pojechał sobie do domu wracała jak dzwoniłam :/ potem jak miałam kolejna coś mnie podkusiło i zadzwoniłam potwierdzić to tez się okazało zd nie byłam zapisana chodź same wcześniej do mnie dzwoniły z recepcji wiec obłęd :/ trzeba pilnować wizyt mimo iż prywatne :/ ale przełożyli Ci na jakiś inny termin ? Najgorzej to rozczarowanie ze człowiek sie nastawił :( współczuje
Tak mam na 28. Teraz już na pewno zarejestrowana jestem.
 
reklama
Ale jestem okropnie głodna, zjadłam tylko jedna kanapke rano. Teraz byle udało się zrobić betę. Ciekawa jestem czy mnie wpuszcza czy teraz tylko seniorów badają...
 
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj na becie w diagnostyce, zrobiłam też progesteron chociaż biorę duphaston. Nikogo nie było, a po pobraniu krwi babka zdezynfekowała cały fotel i wszystko przy okienku też.
Dzwoniłam też do lux medu do mojej gin na nfz. Przyjmują tylko kobiety w ciąży i badania w labo też tylko kobietom w ciąży. Dzisiaj mam teleporade i ona zdecyduje czy mnie przyjmie na usg. Mam nadzieję że chociaż skierowanie na krew i mocz da jak nie przyjmie na usg. W ogóle uświadomiłam sobie że źle liczę tygodnie ciąży i na usg 5 maja będę miała już 6+5 [emoji848]
Może mnie na nfz szybciej przyjmie chociaż [emoji14]
Hejo :) duphaston nie zmieni Ci wyniku. Ja tez robilam i w 4+4 mialam 23.10 progesteronu tego swojego a tego z tabletek nie wykrywa ale tak jakby on dziala :) ja biore 3x1 a Ty? W 6+5 to juz powinno byc wszystko widac! ❤️
 
Ale jestem okropnie głodna, zjadłam tylko jedna kanapke rano. Teraz byle udało się zrobić betę. Ciekawa jestem czy mnie wpuszcza czy teraz tylko seniorów badają...
Moim zdaniem kobieta w ciazy jest wazniejsza od seniora. Co jak co ale jednak nosi nowe zycie. Taka moja opinia. Ja teraz robie tak ze jak gdziekolwiek wychodze zawsze mam ze soba suszone morele bo jak tylko robie sie glodna to za chwile mi slabo i musze cos przegryzc. Polecam taka przekaske 😁
 
Przykro mi [emoji20][emoji20][emoji20] dużo siły kochana! Trzymam za Ciebie bardzo kciuki [emoji3590]
Dziewczyny wracam i też żegnam się z wami. Podejrzana ciąża poza maciczna lub wchloniecie się pęcherzyka ciazowego. Pobrali mi krew na beta hcg i tsh i lekarz będzie do mnie dzwonił
 
Moim zdaniem kobieta w ciazy jest wazniejsza od seniora. Co jak co ale jednak nosi nowe zycie. Taka moja opinia. Ja teraz robie tak ze jak gdziekolwiek wychodze zawsze mam ze soba suszone morele bo jak tylko robie sie glodna to za chwile mi slabo i musze cos przegryzc. Polecam taka przekaske 😁
Mi od słodkiego robi się niedobrze teraz, co lubiłam słodycze. U mnie raczej słone wchodzą w grę. Ale i tak na mieście nic nie chce jeść bo to ręce trzeba tym preparatem smarować a już tak mam je zniszczone i pieką okrutnie, że po prostu przed wyjściem z domu myje i po powrocie, a w trakcie bycia na mieście staram się jak najrzadziej używać płynu antybakteryjnego. 🤯
 
Mi od słodkiego robi się niedobrze teraz, co lubiłam słodycze. U mnie raczej słone wchodzą w grę. Ale i tak na mieście nic nie chce jeść bo to ręce trzeba tym preparatem smarować a już tak mam je zniszczone i pieką okrutnie, że po prostu przed wyjściem z domu myje i po powrocie, a w trakcie bycia na mieście staram się jak najrzadziej używać płynu antybakteryjnego. 🤯
A no tak racja teraz ta dezynfekcja cala 🙈
 
reklama
Moim zdaniem kobieta w ciazy jest wazniejsza od seniora. Co jak co ale jednak nosi nowe zycie. Taka moja opinia. Ja teraz robie tak ze jak gdziekolwiek wychodze zawsze mam ze soba suszone morele bo jak tylko robie sie glodna to za chwile mi slabo i musze cos przegryzc. Polecam taka przekaske 😁

Każdy jest ważny ;) te przepisy są bzdurne i dlatego na szczęście jak się powie, ze jest w ciąży to raczej są wyrozumiali (mam koleżankę w 8 miesiącu i po niej widać). W przychodni chyba to nie obowiązuje, tylko w sklepach. Ty jesteś znacznie młodsza ode mnie wiec i pewnie Twoje babcie od mojej tez - ale moja najukochańsza babcia ma 83 lata i choć jest cudna osoba i na pewno kobiecie w ciąży ustaliłaby miejsca to jednak tez siły ma juz mało ;) a seniorzy dają duuuzo ciepła tym najmłodszym, chciałabym żeby moje dziecko mogło jeszcze trochę ciepła mojej babci zaznać ;)



Pije koktajl bo stałego pokarmu nie przełknę. Ale to nawet nie to, ze mnie mdli tylko mam takie ściśnięte gardło.
 
Do góry