reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Spokojnie dzis minie a jutro przyjdzie ze zdwojoną siłą 🤣 tez narzekalam ze mi objawy minely i kilka dni nic a jak przyszla sennosc to sie z lozka kilka dni nie moglam podniesx

No wczoraj tak miałam że cały dzień jak Lemur na letargu. Położyłam się spać i spałam od 21 do po 7 rano. Obudziłam się rzeska jak skowronek :/ piersi nie pobolewaja,mdłosci też nie.
Zwariować idzie. Druga ciążę straciłam więc praca nad głową jest strasznie trudnaaaa. Heh . To ponarzekalam :/
 
reklama
No wczoraj tak miałam że cały dzień jak Lemur na letargu. Położyłam się spać i spałam od 21 do po 7 rano. Obudziłam się rzeska jak skowronek :/ piersi nie pobolewaja,mdłosci też nie.
Zwariować idzie. Druga ciążę straciłam więc praca nad głową jest strasznie trudnaaaa. Heh . To ponarzekalam :/
Ja po poronieniu. Swieza sprawa w sumie wiec doskonale rozumiem tą paranoje. Sama probuje u siebie nieraz wyszukiwac u siebie roznych rzeczy ale to przeciez bez sensu. Co ma byc to bedzie. Byle dobrze 🥰
 
Hej, ja dziś równo 7+0 i obudziłam się jak nie ja. Czuję sie strasznie słabo, kręci mi sie w głowie, chce mi sie wymiotować na sama myśl o zjedzeniu śniadania, a na 14 do pracy... Trzymajcie kciuki 🤞 mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk i nie zostanie mi tak na dalsze tygodnie 😂🤔
 
Hej, ja dziś równo 7+0 i obudziłam się jak nie ja. Czuję sie strasznie słabo, kręci mi sie w głowie, chce mi sie wymiotować na sama myśl o zjedzeniu śniadania, a na 14 do pracy... Trzymajcie kciuki 🤞 mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk i nie zostanie mi tak na dalsze tygodnie 😂🤔
Podziwiam. Ja 6+0 dzis i nie mialabym sily na prace. Zalezy oczywisxie w jakim zawodze 😊
 
Dziewczyny udalo mi sie dostac na wizyte do polaka, nie prywatnie wiec dobrze bo bedzie juz moim lekarzem prowadzącym. Generalnie ide jutro na godzine 12. Mam nadzieje ze wkoncu sie ktos mną zajmie i pomoze z tym progesteronem [emoji173]
Ja już czekam na wizytę. Ale mam stresa

Super że się udało dostać do polaka. Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę.
 
reklama
Do góry