reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Byłam i był pęcherzyk a teraz pow że nie ma i że podejrzewa też ciąże poza maciczna lub wchloniecie się pęcherzyka.

Nic uciekam dziewczyny to juz nie mój termin porodu. Wszystkim wam życzę szczęśliwej ciąży i rozwiązania
Strasznie mi przykro. Mam nadzieje, ze sie nie poddasz i bedziesz dalej walczyc 😘
 
reklama
Dziewczyny wracam i też żegnam się z wami. Podejrzana ciąża poza maciczna lub wchloniecie się pęcherzyka ciazowego. Pobrali mi krew na beta hcg i tsh i lekarz będzie do mnie dzwonił

Cooooo? Jak to ? Dlaczego podejrzewaja pozamaciczna ? Nie ma pęcherzyka ? :(( booooziu bardzo trzymam kciuki aby to była pomyłka !!! Nie możliwe :( (przytul)
 
Co to za badanie i w jakim celu sie go robi
Ja mam po prostu robione rutynowo by mieć pewność, ogólnie wskazanie do badania tego to m. In. Niska rezerwa jajnikowa, ja jej nie mam ale też nie jest powiedziane, że nosiciel tej mutacji musi mieć objawy. Dlatego pani genetyk stwierdziła, że lepiej abym zrobiła to badanie.
A tu cytat
'U nosicieli choroby zazwyczaj nie występują żadne objawy, które pozwoliłyby na potwierdzenie nosicielstwa. U niektórych kobiet (około 20% nosicielek) występuje przedwczesne wygasanie czynności jajników, co jest przyczyną niepłodności u kobiet - wiąże się bowiem z wcześniejszą menopauzą (przed czterdziestym rokiem życia).'
 
Badania zespołu łamliwego chromosomu x nie odbyło się. W ogóle nie byłam zarejestrowana a dzisiaj nawet tego badania nie wykonują. Bez sensu tyle jechałam.

Masakra :/ale powiem szczerze ja teraz dzownie przed wizyta i się upewniam no przez ta koronę oni są crazy wszyscy :/ jak jechalam na pierwsza wizytę lekarz zapomniał o mnie i pojechał sobie do domu wracała jak dzwoniłam :/ potem jak miałam kolejna coś mnie podkusiło i zadzwoniłam potwierdzić to tez się okazało zd nie byłam zapisana chodź same wcześniej do mnie dzwoniły z recepcji wiec obłęd :/ trzeba pilnować wizyt mimo iż prywatne :/ ale przełożyli Ci na jakiś inny termin ? Najgorzej to rozczarowanie ze człowiek sie nastawił :( współczuje
 
reklama
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj na becie w diagnostyce, zrobiłam też progesteron chociaż biorę duphaston. Nikogo nie było, a po pobraniu krwi babka zdezynfekowała cały fotel i wszystko przy okienku też.
Dzwoniłam też do lux medu do mojej gin na nfz. Przyjmują tylko kobiety w ciąży i badania w labo też tylko kobietom w ciąży. Dzisiaj mam teleporade i ona zdecyduje czy mnie przyjmie na usg. Mam nadzieję że chociaż skierowanie na krew i mocz da jak nie przyjmie na usg. W ogóle uświadomiłam sobie że źle liczę tygodnie ciąży i na usg 5 maja będę miała już 6+5 [emoji848]
Może mnie na nfz szybciej przyjmie chociaż [emoji14]
 
Do góry