reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja jak miałam skierowanie na badania i w tym badania krwi to na NFZ robiłam bez problemu i doktorka normalnie zapisała mi na NFZ skierowanie[emoji6]
Mam do Was pytanie. Badania krwi robicie na nfz czy tylko prywatnie teraz w czasie tej pandemii? Mi ostatnio ginka (na nfz) powiedziala, że skierowania na krew mi nie wypisze bo i tak nigdzie nie zrobię! Serio u Was też to tak wygląda? Nie uśmiecha mi się robić wszystkiego na prywatnie bo nie po to chodzę na nfz żeby płacić za badania krwi :(
 
Mam do Was pytanie. Badania krwi robicie na nfz czy tylko prywatnie teraz w czasie tej pandemii? Mi ostatnio ginka (na nfz) powiedziala, że skierowania na krew mi nie wypisze bo i tak nigdzie nie zrobię! Serio u Was też to tak wygląda? Nie uśmiecha mi się robić wszystkiego na prywatnie bo nie po to chodzę na nfz żeby płacić za badania krwi :(
W luxmedzie w tej chwili robią np tylko badania i wizyty ze skierowaniem cito. Ale te badania dla kobiet w ciąży dostają takie skierowanie wiec jest ok ;)


No i bety teraz nie zrobię, mąż specjalnie mnie zawiózł a tam 15 osób... Może jak wrócę z kliniki to zajdę na betę.

O kurcze... ciekawa jestem jak będzie to u mnie w piątek wyglądać. Ale podobno na godziny ludzi umawiają i max 3 osoby są, zobaczymy.
Trzymam kciuki żeby na powrocie się udało!
 
Ja tez od dwóch dni zaczynam mieć mdłości tydz(5+2), jeżeli będzie tak jak w ostatniej ciąży to nie przeżyje tego drugi raz, z córka rzygalam od 5 do 20 tyg , po kilkanaście , kilkadziesiąt razy na dobę, rano, w dzień, w nocy.... nic nie jadłam i nie piłam, tylko kroplówki ..... starszy syn miał wtedy 12 lat to jakoś sobie radził , a teraz doszła córa 1,5 roku , i jak ja mam tak zdychać przez 5 miesięcy to ja sobie tego nie wyobrażam... 😫
Ja wlasnie dzis mam 5+1 i tez wczoraj zaczelam czuc takie nudnosci.. a dzis rano wstalam taka glodna ze az myslalam ze zwymiotuje sama woda a na mysl o jedzeniu bylo jeszcze gorzej.
 
Dziewczyny a czy możliwe że mogę mieć już mdlosci tak wcześnie? Jestem 5 dni przed miesiączką. Tak się męczę. Może to być objawem ciąży? :D

To jeszcze bardzo wcześnie ale nic nie jest wykluczone. Ja nigdy nie miałam mdłości przed okresem a teraz miałam właśnie przed terminem spodziewanej miesiączki i nawet mówię do męża, że super, że kolejny objaw pms mi doszedł a to była ciąża 😂
 
reklama
Do góry