reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Test w 40 dc po tygodniu od pierwszego testu pozytywnego
 

Załączniki

  • IMG_6999.jpg
    IMG_6999.jpg
    154,8 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Test w 40 dc po tygodniu od pierwszego testu pozytywnego
Super [emoji3059]
Też bym chciała zrobić taką krechę, ale ze ja mam przeboje z testami to pójdę na wizytę 20.04 i po wizycie jak będę pewna na 1000% ze jest wszystko ok to zrobię test zobaczyć jaka będzie krecha no i na pamiątkę.
 
[emoji26][emoji26][emoji26] To jest cholernie niesprawiedliwe. Wiem że cię to nie pocieszy ale ja straciłam 4 ciąże jedna biochemiczna druga w 6tc trzecia w 14tc czwarta puste jajo plodowe (OM 9TC)
Straszne... skad ty tyle siły masz. Ja juz jestem wystraszona, żeby zajsc w kolejna...
 
Straszne... skad ty tyle siły masz. Ja juz jestem wystraszona, żeby zajsc w kolejna...
Kochana ja nie mam siły. Od sierpnia żeśmy się nie starali ale ze ja kilka lat doprowadzałam hormony do ładu i składu to nie chciałam antykoncepcji no i teraz wyszło nie spodziewanie.

Ja też się boję ale teraz musi być w porządku nie biorę nic innego pod uwagę.

Rozumiem że się boisz i strach będzie nawet jak uda Ci się zajść w ciążę i tego ci życzę żebyś zaszła ale strach cię nie opuści niestety.
 
reklama
Super [emoji3059]
Też bym chciała zrobić taką krechę, ale ze ja mam przeboje z testami to pójdę na wizytę 20.04 i po wizycie jak będę pewna na 1000% ze jest wszystko ok to zrobię test zobaczyć jaka będzie krecha no i na pamiątkę.

Rozumiem. Każda ma z nas tutaj swoją „straszna” historie i wcale się nie dziwie jak masz nauczkę z testami to trwaj kochana do wizyty . Trzymam mocno kciuki. Ja nigdy nie widziałam u siebie nawet cień cienia na teście wiec po ponad trzech latach starań nie żałuje testów 😂 ale już ostatni więcej nie będę przeginać 😜
 
Do góry